این شرکت کشتی فسیل دایناسور و مصنوعات دیگر حق خود را درب

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.


اگر شما به علم و طبیعت و تاریخ شما احتمالا عشق بازدید از موزه ها و کاوش در مجموعه های نادر و منحصر به فرد اشیاء مانند فسیل دایناسور. اما شما لازم نیست که به بازدید واقعی موزه به خودتان را احاطه کرده با مصنوعات گرانبها است. ساختمان y شخصی خود ما مجموعه ای از خیره کننده علمی و فرهنگی نمونه است و تقریبا به عنوان سخت و یا گران قیمت به عنوان شما ممکن است فکر می کنم. در واقع با مینی موزه آن را در واقع راحت تر از خرید یک جفت شلوار جین.

مینی موزه است که زاییده افکار کارآفرین و ماجراجو هانس Fex. تاسیس در سال 2014 شرکت تیم از archivists و داران ایجاد مینیاتوری مجموعه ای از آثار و نمونه “از زمین و فراتر از آن” دادن مردم عادی روزمره دسترسی بی سابقه به بها قطعه از تاریخ است.

این مینی مجموعه زیبایی روکشی در یک روشن اکریلیک بلوک به اندازه یک کتاب کوچک است که شما به راحتی می توانید نگه دارید در دست خود و یا نمایش در یک قفسه. هر یک صنایع limited edition به صورت جداگانه شماره گذاری و لیزری اچ. و همه با یک مفصل همراه راهنمای یک صفحه نمایش سفارشی و جعبه ذخیره سازی و یک گواهی نامه از صحت.

اولین نسخه از مینی موزه شامل طیف گسترده ای از طبیعی و انسان ساخته شده نمونه پوشا میلیون و گل سرسبد نسخه هنوز هم انجام دهید. اما چند سال پیش مینی موزه شروع به ارائه فردی نمونه غذا به جمع با منافع خاص. و در حال حاضر برای اولین بار آنها در حال ارائه یک مجموعه کامل برای صندلی دیرینه شناسان با علاقه زیادی به دایناسورها.

dinosaur fossils
مینی موزه

همه جدید عصر دایناسورها نسخه مینی موزه شامل 32 باور نکردنی نمونه پوشا 185 میلیون سال است. آنها عبارتند از واقعی دایناسور نمونه مانند تخم مرغ ردپای قطعات استخوان, پوست, قطعات و دندان و بشقاب قطعات به علاوه زمین شناسی نمونه چنین سنگ های آتشفشانی از مرگ و درخت فسیل از سوپر قاره گندوانا.

مینی موزه عصر دایناسورها نسخه باعث می شود هدیه ای مناسب برای دایناسور دوستداران جوان و پیر. این اقدامات 5 اینچ قد بلند 4 اینچ عرض 1 اینچ ضخامت و همراه با قرآن به همراه راهنمای سفارشی نمایش و ذخیره سازی جعبه سفارشی میکرو کیف و گواهی صحت. مقادیر بسیار محدود است بنابراین منتظر نیست برای سفارش.

البته اگر شما می خواهم چیزی کمی متنوع تر شما همیشه می توانید خرید یکی از اصلی مینی موزه ها.

مینی موزه – 3rd Edition

mini museum
مینی موزه

مینی موزه 3rd Edition شامل 29 نادر مینیاتوری نمونه ها و آثار پوشا میلیاردها سال. نمونه شامل 4.5 میلیارد ساله در فضای سنگ; یک Megalodon دندان; یک غول کاهلی پنجه; یک قطعه پاپیروس مصر باستان; 14 قرن شمشیر سامورایی; یک تکه از آلکاتراز; یک قطعه از یک روتور از جنگ جهانی دوم انیگما ماشین; یک تکه از غار باشگاه لیورپول که در آن بیتلز اغلب بازی های برگزار شده; یک قطعه یکی از استیو جابز’ یاد لاک پشت گردن و خیلی بیشتر.

مثل همه Mini, موزه ها, 3rd Edition دست ساز است و به صورت جداگانه با شماره لیزری اچ. آن می آید با یک گواهی نامه از صحت دقیق سخت پوشش نمونه راهنمای میکرو کیسه و یک صفحه نمایش و ذخیره سازی جعبه.

مینی موزه – 4th Edition

Mini Museum
مینی موزه

مانند مینی موزه 3rd edition, the 4th Edition نیز شامل 29 نادر مینیاتوری نمونه و مصنوعات هنرمندانه روکشی در یک روشن اکریلیک بلوک. نمونه ها در این مجموعه شامل یک قطعه از یک رپتور استخوان; یک تکه از Sarcosuchus زره; یک تکه از یک saber-دندان ببر استخوان; فرازمینی اسیدهای آمینه قدمت آن به ریشه از سیستم خورشیدی ما; سنگ آذرین تولید شده از زمین شناسی فوران های آتشفشانی که باعث بزرگترین رویداد انقراض در زمین تاریخچه; یک قطعه کاشی از روم باستان حمام; یک قطعه اصلی هالیوود نشانه سالم در سال 1878; آب از رودخانه آمازون; یک قطعه از سپر پنجره از پروژه منهتن که توسعه بمب اتمی; یک تکه از یک کیسه مشت زدن یک بار استفاده شده توسط محمد علی و خیلی بیشتر.

مینی موزه 4th edition دست ساز است و به صورت جداگانه با شماره لیزری اچ و آن را همراه با گواهی اصالت دقیق سخت پوشش نمونه راهنمای میکرو کیف و نمایش و ذخیره سازی جعبه.

آیا شما به دنبال برای الهام بخشیدن به کسی که شما در مورد مراقبت با یکی-از-یک-نوع هدیه و یا شما به سادگی چرم گاومیش تاریخ به دنبال اضافه کردن چیزی واقعا منحصر به فرد به مجموعه خود را از مینی موزه نمی خواهد نا امید. سفارش شما قبل از همه آنها از بین رفته اند.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>