این انرژی پاک نوشیدن متکی قدرتمند Nootropics نه شکر و کافئین

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.


این هیچ راز است که نوشابه های انرژی زا هستند و کسب و کار. رانده شده توسط یک تقاضای شدید از مصرف کنندگان به دنبال به دست آوردن یک لبه جسمی و روحی این صنعت است که انتظار می رود به ارزش بیش از $86 میلیارد 2026. که گفت: فقط به دلیل چیزی است که محبوب معنا نیست که آن را خوب است. بسیاری از, اگر نه بیشتر, نوشابه های انرژی زا و عکس ها کمتر از سالم حاوی از 200 تا 400 میلی گرم کافئین و 30 به 50 گرم شکر در هر وعده. بله این نوع نوشیدنی را شما گرفتن اما آنها نیز به شما در تنظیم به صورت عمده سقوط. و آنها را بهبود نمی بخشد مغز شما عملکرد کلی. خوشبختانه Neurohacker جمعی یکی از معتبرترین نام در nootropics صنعت است که در مورد تغییر آن است. آنها گرفته ام از نظر علمی ثابت شده مغز-تقویت فرمول مورد استفاده در محبوب خود را مکمل nootropic و repurposed آن برای ایجاد Qualia Nootropic, انرژی, اولین بار در جهان واقعی هوشمند بنوشید.

nootropic smart drink
Neurohacker

هر دو اونس Qualia Nootropic شات انرژی شامل نه تحقیق-حمایت nootropics همراه با سه مواد اضافی که ترویج سلامت کلی. به عنوان یک نتیجه, آنها ارائه پاک کردن پایدار انرژی و کمک به ترویج افزایش تمرکز و انگیزه. و بر خلاف دیگر نوشیدنی های انرژی زا Qualia Nootropic عکس های انرژی شامل فقط چهار گرم شکر و همان مقدار کافئین موجود در قهوه کوچک.

در اینجا نگاهی دقیقتر به آنچه شما می خواهید در هر Qualia Nootropic انرژی شات.

عصاره زعفران (Crocus sativus)

زعفران یک ادویه مشتق شده از زعفران (Crocus sativus گیاه و استفاده شده است برای حداقل 4000 سال. بسیاری از مزایای بهداشت و درمان نسبت به زعفران و برخی از شواهد نشان می دهد این ممکن است به بهبود خلق و خوی و محافظت در برابر اختلال شناختی در حالی که همچنین ترویج تمرکز و توجه است.

Celastrus Paniculatus عصاره دانه

شناخته شده به عنوان “عقل گیاه” celastrus paniculatus یک صعود درختچه در سراسر ارتفاعات هیمالیا در شمال هند است. شناخته شده برای آن nootropic و محافظت نورونی اثر شاخ و برگ گیاهان استفاده شده در طب آیورودا برای هزاران سال. برخی مطالعات نشان می دهد این توانایی برای افزایش تعداد چربي و فسفولیپیدها در مغز کاهش افسردگی و حتی حفاظت از نورون ها در برابر گلوتامات ناشی از سمیت.

L-Theanine

معمولا در بر داشت و آن را در چای سبز L-theanine است که یک اسید آمینه آنالوگ گلوتامات و گلوتامین مشتق شده از گیاه Camellia Sinensis. مطالعات نشان می دهد که L-theanine را افزایش می دهد امواج مغزی آلفا که باعث توجه و آرامش بدون خواب آلودگی. آن را نیز به زیر و بم انتشار دوپامین برای کمک به بهبود خلق و خوی.

آلفا GPC

بهتر شناخته شده به عنوان آلفا GPC آلفا-glycerophosphocholine یک ترکیب کولین و glycerophosphate که نشان داده شده است برای افزایش غشاء عصبی صداقت. با توجه به قوی آن اثرات محافظت نورونی آن است که به فکر کمک به افزایش سطح کولین در مغز است.

Coffeeberry

Coffeeberry مشتق شده است از یک قهوه آلی گیلاس است که میوه اطراف دانه سخت و یا “باقلا” که از آن قهوه ساخته شده است. قهوه گیلاس سرشار از پلی فنول ها و مانند دانه های قهوه, آنها نیز حاوی کافئین است. بسیاری از مطالعات نشان می دهد coffeeberry نقش در حمایت از عملکرد شناختی اجرایی تابع سوئیچینگ وظیفه پردازش اطلاعات, استدلال و تفکر خلاق است.

N-استیل-L-تیروزین

N-استیل-L-تیروزین است که شناخته شده برای تعدادی از اثرات nootropic از جمله افزایش توجه و انگیزه و تمرکز, حافظه و یادگیری است. مطالعات نشان می دهد که این acetylated شکل اسید آمینه L-تیروزین است که توانایی افزایش سنتز نورآدرنالین از دوپامین و تعادل سطح سروتونین و گابا. آن را نیز ممکن است افزایش فراهمی زیستی از تیروزین است که می تواند به کاهش اثرات تنش های محیطی.

جینسنگ آمریکایی (به عنوان Cereboost)

معمولا به عنوان شناخته شده آمریکایی جینسنگ Panax quinquefolius گیاه بومی مناطق جنگلی آمریکای شمالی است. این درخت جنسهیاجنسان عصاره شناخته شده به عنوان Cereboost شده است مورد مطالعه بالینی بر روی انسان است و ممکن است افزایش حافظه و توجه در حالی که ترویج آرامش. این نیز توسط برخی تصور می کردند برای حمایت از یادگیری و حافظه کاری و نشان داده شده است برای حمایت از neurogenesis و همچنین اثرات محافظت نورونی.

NooLVL

مطالعات نشان می دهد که اینوزیتول-افزایش پیوند آرژنین سیلیکات شناخته شده به عنوان NooLVL می upregulate دوپامین آزاد است. مطالعات همچنین نشان می دهد که این ممکن است کمک به حمایت از انتقال دهنده عصبی سیگنالینگ و پشتیبانی از عملکرد پیچیده شناختی آزمون نیاز به روان انعطاف پذیری و سرعت پردازش و عملکرد اجرایی.

Alpinia Galanga (به عنوان EnXtrA)

انسانی و مطالعات بالینی نشان داده اند که ExXtra یک alpinia galanga ریزوم عصاره به دست آمده از Alpinia galanga گیاه استفاده می شود برای حمایت روانی, توجه, هوشیاری و حافظه است.

Qualia Energy Nootropics
Neurohacker

Qualia Nootropic انرژی دارای سه طعم توت و هر شات می آید در دو اونس خدمت بسته. و در حال حاضر اگر شما سعی می کنید Qualia Nootropic انرژی با کلیک در اینجا شما می توانید اضافی 15-درصد اولیه خود را خرید با استفاده از کد کوپن, فوتوریسم در پرداخت. بهترین از همه, Neurohacker جمعی ارائه می دهد کامل 100 روز گارانتی بازگشت پول. بنابراین اگر شما متوجه نمی شوید یک بهبود قابل توجه در عملکرد ذهنی شما می توانید پول خود را به عقب. این شرکت ارائه می دهد حتی رایگان شناختی ارزیابی ابزار است که شما می توانید استفاده کنید برای پیگیری عملکرد ذهنی و دیدن نتایج خود را تخصصی nootropics ترکیب برای خودتان.

بنابراین اگر شما در جستجوی یک نوشابه انرژی زا است که کار می کند, جلوگیری از جاری شدن سیل مغز خود را با شکر و کافئین و سعی کنید Neurohacker جمعی را Qualia Nootropics انرژی هوشمند نوشیدن امروز.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de