این CDC ‘ماسک صورت و مو, Infographic:, مفید, Darkly خنده دار

با توجه به اینکه اخبار در مورد کشنده COVID-19 coronavirus شیوع عملا اجتناب ناپذیر در این مرحله نباید آن را به عنوان یک شگفتی آمده است که یک سال 2017, infographic, در مورد ماسک مناسب استفاده از CDC است متداول.

چه جای تعجب است… خوبی, چگونه کاملا دقیق و آموزشی آن است که در مورد:

(A) به صورت انواع مو است که کار و کار نمی کند به درستی تامین امنیت یک ماسک به چهره

(ب) فقط چگونه بسیاری از ارضا روی صورت, انواع مو در واقع دارد و

(C) طبقه بندی صورت سبک های مو شما نمی دانید که وجود داشت اجازه دهید به تنهایی در نظر گرفته شد توسط CDC.

مشاهده:

Beardos و افتخار استفاده کنندگان از فو مانچو ما نفرت را به شما بگویم این است: صورت خود را نه CDC-تایید شده است. همچنین تبریک به هر کسی تاب “hulihee” برای ساخت آن تمام راه را به قرن 21 از مرز آمریکا, اما, صورت خود را نیز غم انگیز نیست CDC-تایید شده است.

کسب و کار خودی به نظر می رسید به سطح سه سال گرافیک اول و به دنبال آن با سی ان ان‘s را: “CDC دارای افکار در مورد روح تکه و لغو احکام صادره ی گوشت گوسفند. و آنها را با جلوگیری از coronavirus.”

اما این چیزی که در: ماسک تنها می تواند پیشنهاد بسیار در راه حفاظت در برابر coronavirus — موقت است — و شما باید نوع صحیح (که نه به سادگی پزشکی ماسک صورت) و آن را ارائه می دهد هیچ بهتر یا بدتر حفاظت در برابر coronavirus از آن را می گویند فصل آنفولانزا.

CDC خود “توصیه نمی روال استفاده از ماسک در خارج از محل کار تنظیمات.” به جای آن می گوید: شما باید “هر روز اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش ویروس های تنفسی مانند اجتناب از افرادی که بیمار هستند اجتناب از دست زدن به چشم یا بینی خود را پوشش سرفه یا عطسه با دستمال.”

و یا به عنوان دکتر Senu Apewokin های عفونی-متخصص بیماری های در UC بهداشت گفت: Cincinnati Enquirer:

“ما نگرانی بیشتر در مورد آنفلوآنزا از coronavirus. چیزهایی که ما را برای جلوگیری از برابر coronavirus همان چیزهایی هستند که ما را در برابر آنفلوانزا شستن دست و استفاده از الکل بر اساس دست عفونی جلوگیری از دیگران که بیمار اگر شما بیمار هستید در خانه بمانند.”

همه از آن است که می گویند: don’t panicاصلاح که چانه پرده فقط رتبهدهی نشده است. که گفت: اگر همه چیز در واقع رسیدن به نقطه که در آن ما همه با پوشیدن ماسک در همه جا و همه وقت همه از دست رفته است: ممکن است توصیه می کنیم از یک سوئیچ به گفتن این zappa?

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im