این کافه است با استفاده از یک ربات Barista برای جلوگیری از گسترش COVID

ربات Barista

به کره جنوبی از بهبود مرگبار coronavirus کسب و کار خلاق برای اطمینان از مشتریان خود را امن هستند. مورد در نقطه: یک کافه در Daejon کره جنوبی استخدام یک ربات barista به مراقبت از ساخت و قرارگرفتن نوشیدنی در اطراف رویترز گزارش.

با تشکر از ربات کافه تنها به استخدام یک انسان که طول می کشد مراقبت از ساخت شیرینی و همچنین تعمیر و نگهداری و جایگزینی ربات خود را همکار. این ربات می تواند 60 انواع مختلف قهوه و تحویل آنها به مشتریان در سراسر کافه.

Untact

این شرکت در پشت ربات چشم انداز Semicon امیدوار است ناوگان خود را از مکانیک کارگران می تواند کمک کند در حالی که کره جنوبی و جامعه را تنظیم می کند به آنچه که مقامات خواستار “فاصله در زندگی روزمره” — در این مرحله بعد از تلاش های دولت برای استراحت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

“سیستم ما نیاز به هیچ ورودی از مردم از سفارش به تحویل و جداول به کم مرتب برای اطمینان از صاف حرکات روبات که متناسب را با زمان ‘untact’ و فاصله کمپین” Lee Dong-bae مدیر تحقیقات در بینایی Semicon گفت: عصر ایران.

یک حرکت نزولی: حتی بیشتر از شغل می تواند به عنوان یک نتیجه از coronavirus. کره جنوبی نرخ بیکاری در امان نمی شد با این بیماری همه گیر است که در ماه آوریل شاهد بزرگترین کاهش از سال 1999.

ادامه مطلب: کره جنوبی کافه استخدام ربات barista برای کمک به اجتماعی فاصله [ایسنا]

بیشتر با روبات: “Biobots” خدمت خواهد کرد در کنار کره جنوبی توسط سربازان 2024

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>