این عکس تار ممکن است نشان می دهد یک سیاره در یک کشور همسایه سیستم ستاره

تالار گفتگوی جوانان ایرانی

ستاره شناسان فکر می کنم آنها موفق به تصرف یک exoplanet در مدار نزدیکترین ستاره به خورشید در دوربین برای اولین بار.

این تصویر به هیچ وجه تایید معتبر و در عین حال — آن را تار و فقط می تواند سر و صدای پس زمینه است که به نظر می رسد مانند یک دور جهان SYFY سیم ، اما اگر آن را نگه می دارد تا این امر به معنای آن است که تیم بین المللی از ستاره شناسان موفق به تصویر یک exoplanet تنها چند هفته پس از همکاران خود را برای اولین بار استدلال آن وجود داشته است در وهله اول.

همسایگان

اگر تصویر شرح داده شده در تحقیقات منتشر شده در روز سه شنبه به preprint سرور ArXivاست اعتبار بیشتر مشاهدات و سپس آن را به عنوان شواهد ملموس از یکی از نزدیکترین سیارات فراخورشیدی به زمین با توجه به SYFY سیم. که چون ستاره این مدار پروکسیما قنطورس است که نزدیک ترین به خود ما است.

اما به عنوان مقاله پژوهشی اذعان بسیاری از کار باید انجام شود قبل از آنها در واقع می تواند اعلام تصویر معتبر است.

باز کردن پنجره

بیش از چند ماه آینده ستاره شناسان را یک فرصت غیر معمول را امتحان کنید دوباره SYFY سیم ، اگر همه می رود و آنها ممکن است قادر به گرفتن یک تصویر واضح تر از exoplanet — و یا حداقل تایید اولین تصویر.

که به دلیل exoplanet خواهد بود در بخشی از مدار خود را که آن را در دورترین نقطه از پروکسیما قنطورس. این بدان معناست که کمتر حساسیت به نور و exoplanet را ظاهر نسبتا پایدار است. اما با توجه به این که مدار آن طول می کشد تا کامل 1,900 روز این تیم نیاز به مطمئن شوید که آن را در دست نیست.

ادامه مطلب: آیا این یک تصویر واقعی از یک سیاره در مدار نزدیکترین ستاره ؟ MAAAAAAAYBE. [SYFY سیم]

بیشتر سیارات فراخورشیدی: ناسا تلسکوپ ایده می تواند نقطه پوشش گیاهی در دور سیارات فراخورشیدی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>