این “فیلم” فیلم خواهد بود به ضرب گلوله به طور کامل در عمودی تصویری

رفتن عمودی

آن را بسیار رقابت موضوع: عمودی تصویری.

در یک طرف این یک راه عالی برای مصرف محتوا — فکر می کنم Instagram داستان اسنپ چت, Infinite و…. از سوی دیگر این وحشتناک است به سازمان دیده بان در هر چیزی که یک صفحه نمایش گوشی های هوشمند.

اما روسیه کارگردان و تهیه کننده Timur Bekmambetov فکر می کند آن را آماده برای رفتن جریان اصلی: او تولید اولین “عمودی فیلم پرفروش” به نام “V2. فرار از جهنم” مهلت گزارش با 10 میلیون دلار بودجه است.

میله های سیاه و سفید

و بله, تلنگر خواهد با هدف قرار دادن بازار گوشی های هوشمند. تولید همکاری با روسیه بزرگترین اپراتور تلفن همراه به انتشار آن در خود رسانه های پلت فرم. این هنوز مشخص نیست اگر این فیلم در نهایت منتشر خواهد شد در دیگر سیستم عامل و صفحه نمایش بزرگتر.

Bekmambetov عناوین ساخته شده در سال 2015 برای خود پیشگامانه فیلم “اشک هنری” $2 میلیون عمل تلنگر به طور کامل فیلم برداری در اول شخص. وی همچنین تولید اصلی سری ترسناک برای اسنپ چت در سال گذشته به نام “شب” نیز به طور کامل در حالت عمودی و تصویری.

نسبت ابعاد

بر اساس حوادث واقعی, “V2. فرار از جهنم” خواهد شد در جنگ جهانی دوم و به دنبال یک اسیر خلبان که وارد هواپیما منجر به فرار از یک اردوگاه کار اجباری.

فیلمبرداری مجموعه برای شروع هفته آینده در روسیه با توجه به مهلت. وجود خواهد داشت دو نسخه یکی در و یکی به زبان انگلیسی. انتشار مجموعه برای سال آینده.

ادامه مطلب: عمودی, فیلم, آینده, آیا هر کسی که در واقع می خواهد به تماشای آنها [Gizmodo]

بیشتر در فیلم: دیزنی Live-Action “مولان” می تواند بدترین بازیکن میدان در چین به علت شیوع ویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de