این سیاه چاله فقط Glitched

چشمک زدن کردن

دور یک سیاهچاله ابر پرجرم به نظر می رسد که دوباره خود را در یک کیهانی قطعی پس از آن قابل توجه خواهد ترک معماران از ماتریس متعجب و متحیر.

ستاره شناسان مشاهده سیاه چاله تماشا به عنوان آن تاج فوق العاده روشن حلقه از ذرات است که دایره آن رویداد افق از بین رفته در طول دوره از یک سال است. پس از آن حتی بیشتر اشتباه آن را دوباره به عنوان اینکه تمام سیاه چاله خاموش شد و دوباره.

آسمانی ققنوس

فقط در یک سال است که blazingly سریع در یک آسمانی مقياس تاج پوشیده 10,000 بار بیش از. سپس در چند ماه آن را به شکل جدید که در حال حاضر تقریبا به عنوان روشن به عنوان اصلی.

“ما انتظار داریم که درخشندگی این تغییرات بزرگ باید متفاوت باشد در دستخطی از هزاران تا میلیون ها سال” MIT فیزیکدان ارین کارا گفت: در آزادی مطبوعات. “اما در این مورد ما شاهد این تغییر توسط 10,000 بیش از یک سال و حتی آن را تغییر توسط یک عامل از 100 در هشت ساعت است که فقط کاملا بی سابقه و واقعا ذهن ترا درهم میشکنند.”

چسبانده شده تا

دانشمندان گمان می برند که چیزی چسبانده شده تا آثار: با توجه به تحقیقات پنج شنبه منتشر شده در این مجله اختر فیزیک حروفسیاه چاله ممکن است خورده یک ستاره است که در این ماجرا همه چیز مثل یک آچار گیر در یک دستگاه چرخ دنده ها.

“این خواهد بود که واقعا مهم است به درک که چگونه یک سیاه چاله تاج گرم و مجهز در وهله اول” Kara اضافه شده است.

ادامه مطلب: در ابتدا اخترشناسان تماشای یک سیاه چاله تاج ناپدید می شوند و سپس ظهور [MIT]

بیشتر در مورد سیاه چاله ها: ستاره شناسان پیدا کردن نزدیک ترین سیاه چاله به زمین و آن را عجیب و غریب

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de