این پف زیر چشم بهتر است از, یک واقعی, دانشمندان می گویند

محققان می گویند که آنها ایجاد کرده اید یک اثبات مفهوم پف زیر چشم است که می تواند فراتر از حساسیت انسان یکی است.

“در آینده ما می توانیم با استفاده از این برای دید بهتر پروتز و انسان نما, رباتیک” پژوهشگر Zhiyong فن در کنگ Hong دانشگاه علم و فن آوری گفت: اخبار علمی.

چشم به طور مفصل در مقاله منتشر شده در مجله معتبر Nature امروز در ذات و سه بعدی مصنوعی, شبکیه چشم است که ویژگی های بسیار متراکم آرایه بسیار حساس به نور ساخت نانوسيم های.

این تیم به رهبری توسط فن صف منحنی اکسید آلومینیوم غشاء با سنسور ساخته شده از پروسکایت یک ماده حساس به نور است که مورد استفاده در سلول های خورشیدی.

سیم که شبیه به مغز در قشر بینایی رله بصری اطلاعات جمع آوری شده توسط این سنسور به کامپیوتر برای پردازش.

این ساخت نانوسيم های بسیار حساس در آنها می تواند فراتر از نوری با طول موج طیف وسیعی از چشم انسان اجازه می دهد آن را برای پاسخ به 800 نانومتر طول موج آستانه بین بصری نور و اشعه مادون قرمز است.

که به معنی آن می تواند همه چیز را ببینید در تاریکی هنگامی که چشم انسان دیگر نمی تواند نگه داشتن.

“یک انسان کاربر از چشم مصنوعی دست آورید قابلیت دید در شب,” فن گفته معکوس.

محققان همچنین ادعا می کنند که چشم می تواند واکنش نشان می دهند به تغییرات در نور سریع تر از یک انسان اجازه می دهد آن را برای تنظیم به تغییر شرایط در کسری از زمان.

هر سانتی متر مربع از شبکیه مصنوعی می تواند نگه دارید در مورد 460 میلیون nanosize سنسور کوتولگی حدود 10 میلیون سلول ها در شبکیه چشم انسان. این نشان می دهد که می تواند فراتر از وفاداری بصری چشم انسان.

فن گفته معکوس است که “ما نه نشان از پتانسیل کامل از نظر رزولوشن در این لحظه” امیدوار است که در نهایت “یک کاربر از ما چشم مصنوعی قادر خواهد بود برای دیدن اجسام کوچکتر و بیشتر فاصله است.”

محققان دیگر که نه درگیر در این پروژه اشاره کرد که مقدار زیادی از کار هنوز هم باید انجام شود تا در نهایت قادر به اتصال آن به سیستم چشم انسان به عنوان علمی آمریکا گزارش.

اما برخی امیدوار هستند.

“من فکر می کنم در حدود 10 سال ما باید برخی از بسیار ملموس و برنامه های عملی از این پف زیر چشم” Hongrui جیانگ مهندس برق در دانشگاه ویسکانسین–مدیسون بود که درگیر در تحقیق و گفته های علمی آمریکا.

ادامه مطلب: جدید چشم مصنوعی تقلید و ممکن است بهتر از چشم انسان [اخبار علمی]

بیشتر در چشم بیونیک: دانشمندان وصل یک چشم بیونیک به طور مستقیم به این زن مغز

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>