این برنامه با استفاده از کارائوکه به شما صحبت کردن زبان های جدید

دهه از تحقیقات نشان داده اند که یادگیری یک زبان دوم هر دو کوتاه مدت و بلند مدت مزایای شناختی بدون در نظر گرفتن سن از جمله زبان و مهارت های اجتماعی و گسترده تر آگاهی از فرهنگ های دیگر. نه تنها این, اما آن را نیز می تواند باز کردن درب به فرصت های جدید در کار, به طور بالقوه کمک عصبی, سلامت و منجر به درک بهتر از فرهنگ های دیگر.

می خواهید را به این مزایا به زندگی خود را ؟ شما می توانید شروع به کار با Beelinguapp که با استفاده از یک ترکیب منحصر به فرد از کتاب های صوتی و تکنیک های کارائوکه در 14 زبان به شما یک زبان در کل تجربه غوطه وری. و طول عمر اشتراک در فروش در حال حاضر فقط برای $39.99.

همیشه زمان برای یادگیری یک زبان جدید

یادگیری یک زبان جدید است که اغلب به عنوان چیزی است که شما در مدرسه و بیش از حد سخت را در “زندگی واقعی است.” که کاملا درست نیست: یک MIT مطالعه در بر داشت که آن را آسان تر برای یادگیری یک زبان جدید اما کلید واقعی است عمل. بیشتر زمان شما را به یادگیری یک زبان بدون در نظر گرفتن سن شما بهتر است نتایج خود را.

بنابراین آنچه در مورد دائمی مشغول جهان ما در زندگی می کنند ؟ معلوم می شود که این ممکن است کار را به نفع خود. محققان دریافته اند که به طور منظم کوتاه از مطالعه به نام “فاصله اثر” بیشتر موثر برای حفظ و استفاده از دانش در دراز مدت. و گرفتن یک استراحت به تمرکز بر روی کار دیگری می تواند به شما کمک کند دوباره تجدید و آماده برای تمرکز.

در نهایت یکی از روش های موثر یادگیری یک زبان جدید است که آنچه به نام “دو راهی” غوطه وری که در آن شما تدریس زبان خود را به کسی که به نوبه خود به شما می آموزد که آنان است. ترفند پیدا کردن به صحبت کردن با کسی. که در آن Beelinguapp در می آید با استفاده از سه تکنیک های برای کمک به شما یاد بگیرند در حالی که حمایت از مهارت در خواندن و گوش دادن و صحبت کردن یک زبان جدید است.

متن

هنگامی که شما شروع به درس در این برنامه قرار می دهد تا دو متن, ویندوز, یکی در زبان مادری خود را و دیگر در زبان شما می خواهید به یاد بگیرند. از جمله برجسته شده است در هر دو زبان است و شما میتوانید با کلیک بر روی یک جمله به آن را به شما در هر زمان. همچنین با استفاده از داستان ها و متون شما با آن آشنا هستید به حل و فصل شما و به شما یک نقطه برای مقایسه. به عنوان شما می توانید مهارت بیشتر شما می توانید سوئیچ بین ویندوز عوض برای تست درک خود را و یا صحبت جملات با صدای بلند.

صوتی

در ضمن زبان مادری خوانده شده داستان. صوتی را می توان مستقل از تصاویری بنابراین شما می توانید خاموش کردن صفحه نمایش خود را و بازی آن را به عقب برای تست درک خود را در اجرا و یا در حالی که رفت و آمد. گوش دادن و صحبت کردن هر دو اساسی برای توسعه مهارت; یک مطالعه نشان داد که انجام هر دو به حال منافع قابل توجهی برای به طور کلی درک. به این ترتیب شما می توانید عمل هر دو سرعت درک مطلب و یادگیری نحوه صدا کردن کلمات سخت تر.

کارائوکه

کارائوکه یک ظاهر طراحی شده نیست و فقط برای کمک به شما در حفظ و خود را محل و مقایسه کلمات کارائوکه یافت شده است برای کمک به درک مطلب و عنوان شما را تبدیل به راحت تر با گفتار خود را, شما می توانید به عنوان خوانده شده همراه با استفاده از کارائوکه شما اجازه می دهد گوش دادن و صحبت در همان زمان. به عنوان شما باد صوتی جلو و پشت برجسته با آن حرکت می کند بنابراین شما می توانید پیدا کردن و سخت تکرار جملات.

وجود دارد خواسته های بی پایان در زمان ما بدون توجه به آنچه که ما را انتخاب کنید به تمرکز بر روی. در عین حال انتخاب برای یادگیری یک زبان جدید آیا شما می خواهید برای دریافت پیش در محل کار و یا فقط به اندازه کافی خوب برای کمک به بچه های خود را با زبان خود کلاس مشق زمان و صرف خواهد شد.

خودتان را برای موفقیت با گرفتن Beelinguapp در حالی که آن را در فروش می باشد. شما می توانید یک عمر اشتراک در حال حاضر فقط برای $39.99, 60 ٪ تخفیف قیمت معمول.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>