این برنامه نشان می دهد موج طوفان آسیب قبل از جاری شدن سیل آغاز می شود

ارزیابی آسیب را از سیل زدگان جوامع استفاده می شود به تکیه بر پست-فاجعه نظرسنجی.

که در حال تغییر است.

دانشمندان در یکی از کشور های پیشرو آب و هوا تحقیقات کنسرسیوم در هفته گذشته منتشر شد یک “واقعیت افزوده” هوشمند نرم افزار که شبیه سازی چگونه floodwater خواهد سیل زده خاص خانه های زیر متفاوت طوفان خروش شرایط.

در حالی که علیرضا شبیه سازی هنوز یک تکنولوژی نوظهور, کارشناسان می گویند که آنها می تواند کمک به پر کردن یک شکاف دانش در سراسر خطر سیل, سیل در منطقه نقشه برداری و سیل کاهش, کارشناسان می گویند.

“توفان خروش آر” نرم افزار توسعه یافته توسط دانشگاه شرکت تحقیقات جوی در بولدر کلرادو., کاربران اجازه می دهد به تجسم سیل اثرات از یک منظره بیش از یک ملک, کشف یک خانه بیماری های سیل شرایط و ارزیابی نتایج از سیل استراتژی کاهش مانند sandbagging.

با استفاده از خدمات محل سکونت این برنامه اجازه می دهد تا کاربران را به بررسی خانه های خود را با سیلاب گرافیکی سوار بر اموال.

فن آوری “کمک خواهد کرد که مردم تجسم خطرات دیدن این اثرات ممکن است و سپس اقدام به تهیه” برای جاری شدن سیل گفت: Tsvetomir Ross-Lazarov که رهبری این پژوهش تلاش برای UCAR ستاره دنباله دار برنامه پیشرفت تکنولوژی ابتکار متشکل از دانشگاه ها و کارشناسان در دولت است.

یک تصویر از “موج طوفان آر” برنامه. اعتبار: UCAR

“هنگامی که شما خانه خود را زیر آب آن را ایجاد یک واکنش احساسی” Ross-Lazarov در بیانیه ای گفت. “این فقط نظری امکانات دیگر. شما می توانید تجسم واقعی اثرات.”

کارشناسان می گویند این برنامه می تواند خار صاحب خانه را به محافظت از خود خواص و هدایت خریداران آینده نگر و دور از خواص با خطر سیل.

“این بسیار دشوار است برای مردم را به تجسم است که یک خطر رویداد می تواند حتی به آنها اتفاق می افتد و تقریبا غیر ممکن است برای آنها را به درک چگونه شدید آن می تواند” گفت: چاد Berginnis مدیر اجرایی انجمن از دولت سیلابی مدیران. “یکی از ویژگی های است که به خصوص هیجان انگیز برای دیدن است که توانایی تجسم سیل در خانه خود را. آنجا که آن را ایجاد یک پاسخ عاطفی به کاهش خطر سیل پس از آن است که قطعا ارزش آن است.”

ساحلی مالکان زمانی در خطر سیل نقشه های تولید شده توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای ارزیابی اموال خطر سیل. اما نقشه ها اغلب موفق به منعکس کننده واقعی خطر سیل زیرا آنها نمی حساب برای تغییر شرایط در طول زمان از جمله از افزایش سطح آب و تغییرات آب و هوایی و اثرات.

چنین نقشه “به شدت عقب مانده و از تاریخ به عنوان به زودی به عنوان آنها آمده گفت:” لری لارسون مدیر بازنشسته انجمن از دولت سیلابی مدیران و متخصص در سیل کاهش. در عین حال آنها ابزار اصلی برای شناسایی اینکه آیا یک جامعه است واجد شرایط برای FEMA ملی بیمه سیل برنامه.

یک FEMA سخنگو گفت مقامات قادر به اظهار نظر در این تکنولوژی با توجه به در حال انجام COVID-19 اضطراری است. اما این سازمان خود را توسعه داده است واقعیت مجازی نرم افزار به نام غوطه ور است که “کاربران قرار می دهد در مرکز بحران سیل اجازه می دهد آنها را برای ارزیابی آسیب در جامعه و دیدن مزایای کاهش دست اول.”

بخش خصوصی و شرکت هایی مانند مشتری Intelligence Inc., چهار بیست و هفت, Inc., یکی از نگرانی Inc. و رادیوم گروه همچنین ارائه شبیه سازی تغییرات آب و هوا آسیب حالات با استفاده از هوش مصنوعی یادگیری ماشین و دیگر اخباری technologies (Climatewire, مارس 23 2019).

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>