این هوش مصنوعی می تواند تولید Headshot عکس از Slapdash Doodles

نقاشی جغد

جدید هوش مصنوعی الگوریتم می تواند تولید یک باور واقعی headshot از سریع slapdash دودل یک فرد.

این الگوریتم که آموزش دیده بود در چهره 17,000 مشهور headshots جدید دانشمند , گزارش ها می تواند تغییر راه طرح هستند به زندگی به ارمغان آورد. دانشگاه هنگ کنگ دانشمندان در پشت این الگوریتم نشان می دهد که این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به شناسایی متهمان در تحقیقات جنایی و یا به آن را آسان تر به تحریک و تشجیع کردن بازی ها و یا فیلم.

عقب و جلو

به آموزش هوش مصنوعی, سیستم, دانشمندان آغاز به کار با پایگاه داده خود را از افراد مشهور headshots. ازn بهy ویرایش آنها را تا زمانی که آنها اساسا نگاه ساده مانند نقاشی خط با توجه به تحقیقات به اشتراک گذاشته آنلاین در اوایل این ماه.

ارائه شده با هر دو عکس و threadbare, ابله, هوش مصنوعی الگوریتم آموخته برای اتصال خطوط از یک ابله و یا طرح با دنیای واقعی ویژگی های صورت. که به آن توانایی تولید جدید سنتز تصاویر بعد از دیدن فقط یک دست کشیده ابله.

غیر معمول تعصب

به عنوان با هر نوع دیگر هوش مصنوعی الگوریتم این یک ساخته شده است در تعصبات نشات گرفته در آن آموزش داده است. در این مورد همه از نتیجه headshots شبیه سفید افرادی که در تلویزیون زیرا کسانی که تنها چهره که سیستم های آموخته شده از.

“بسیاری از نتایج مرتبط با پوست سفید رنگ — ما نمی هر گونه کنترل در مورد این” Hongbo فو یک محقق در دانشگاه شهر هنگ کنگ گفت: دانشمند جدید. “در آینده این تیم می خواهم برای اضافه کردن یک کنترل انعطاف پذیر به صورت دستی انتخاب رنگ در یک پرتره.”

ادامه مطلب: هوش مصنوعی می تواند تولید عکس از چهره مردم از نقاشی خط [جدید دانشمند]

بیشتر روی تصویر-تولید AI: مرموز سایت با استفاده از هوش مصنوعی برای ایجاد واقع بینانه و در عین حال هولناک چهره

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de