این بازی اعتیاد آور Arduino جعبه اشتراک به شما آموزش کد ساده الکترونیک

اگر یکی از قطعنامه سال نو خود بود به صرف زمان کمتر منفعلانه خیره در صفحه نمایش و زمان بیشتری انجام چیزهایی است که در واقع زندگی خود را غنی سازی و این ممکن است زمان را به یک سرگرمی است. و اگر شما عاشق علم و فن آوری, شما نمی خواهد پیدا کردن یک سرگرمی بهتر از این ماهانه Arduino پروژه از ایجاد جعبه.

Arduino Projects Delivered To Your Door
ایجاد جعبه

ایجاد جعبه است یک اشتراک ماهانه خدمات جعبه است که شما می فرستد کیت بنابراین شما می توانید ساخت اسباب بازی سرد با استفاده از منبع باز میکروکنترلر Arduino تخته. این کیت طراحی شده برای آموزش الکترونیک و برنامه نویسی اما در راه سرگرم کننده و جذاب است که فراهم می کند یک بنیادی درک درستی از چگونه از آن همه کار می کند. هر پروژه جدید است که کمی سخت تر از گذشته و بر اساس مهارت های شما آموخته ام. و کاملا همه چیز شما نیاز به در می آید در این جعبه شامل یک Uno R3 مدیره آردوینو نوشته شده و یک رمز عبور است که به شما می دهد دسترسی به ایجاد جعبه را از آموزش های آنلاین.

البته وجود دارد مقدار زیادی از عملی دلایل چرا شما می خواهید به یادگیری برنامه نویسی و الکترونیک. یادگیری چیزهای جدید همیشه خوب است اما برنامه نویسی به ویژه در مهارت ضروری برای قرن 21st بازار کار همین دلیل است که شما از دیدن آن گنجانیده شده بنیادی دوره های آموزشی در مدارس سراسر کشور است. برنامه نویسی و مهندسی نیز نشان داده شده است برای القای تعدادی از مهارت های زندگی با ارزش و آموزشی عادات از جمله حل مسأله و خلاقیت و همدلی و انعطاف پذیری است. اما مهمتر از همه برای کسی که عاشق تکنولوژی ساخت اسباب بازی ساده است فقط سرگرم کننده است.

یکی از جالبترین چیزها در مورد ایجاد جعبه است که به طور خاص طراحی شده برای علاقه مندان در تمام سنین است. اگر آنها رسما توصیه کیت خود را برای هر کسی که در سن 12 سالگی و تا کودکان و نوجوانان زیر 12 ممکن است قادر به کار بر روی برخی از پروژه ها با کمک پدر و مادر خود را. که به معنی ایجاد جعبه است یک سرگرمی تمام خانواده می توانید با هم انجام دهید—اگر شما از ذهن نیست ،

ایجاد جعبه اصلی برنامه درسی شامل 12 پروژه های منحصر به فرد است که به شما آموزش اصول اولیه برنامه نویسی و الکترونیک. این کیت شما دریافت خواهید کرد هنگامی که شما را تبدیل به یک مشترک. آنها عبارتند از: تغییر رنگ خلق و خوی لامپ یک بازی حافظه LED تاس, بازی, نوری theremin است که به شما اجازه ایجاد موسیقی با تکان دادن دست خود را در فاصله سنج است که با استفاده از یک سنسور اولتراسونیک, یک عکس العمل غیرارادی بازی است که اجازه می دهد تا شما را به تست رفلکس خود را در برابر شما دوستان و دیجیتال سطح است که اجازه می دهد تا شما امن وسایل شخصی با یک pin یا رمز عبور.

ایجاد جعبه ارائه می دهد چهار گزینه های اشتراک.

Arduino Subscription Box
ایجاد جعبه

با پایه ماهانه اشتراک شما دریافت خواهید کرد یک کیت جدید هر ماه و صورتحساب هنگامی که آن را کشتی. از آنجا که شما می توانید در هر زمان لغو این یک گزینه عالی برای کسانی که می خواهید برای دیدن آنچه که ایجاد جعبه همه چیز در مورد. اما از آنجا که بسیاری از مشتریان تکمیل پروژه های خود را از حق دور و نمی توانید صبر کنید برای شروع یک بعدی ایجاد جعبه همچنین دارای گزینه های اشتراک است که به شما پروژه های متعدد در یک بار.

Creation Crate arduino projects are fun and educational.
ایجاد جعبه

با ایجاد جعبه های سه ماهه اشتراک شما را دریافت سه کیت در یک بار, حمل و صورتحساب هر سه ماه. این برنامه می آید با یک جزء صورت رایگان به عنوان هدیه پاداش برای کمک به شما در حفظ و تمام قطعات خود را سازمان یافته است.

Creation Crate
ایجاد جعبه

با ایجاد جعبه نیمه سالانه اشتراک شما را دریافت شش کیت در یک بار, حمل و صورتحساب هر شش ماه. آن می آید با جزء مورد به علاوه یک مولتی متر دیجیتال یک ابزار است که با اندازه گیری ولتاژ جریان و مقاومت است.

Creation Crate projects.
ایجاد جعبه

با ایجاد جعبه اشتراک سالانه شما دریافت تمام 12 پروژه در یک بار, بنابراین شما می توانید کار بر روی آنها را با سرعت خود را. علاوه بر مولتی متر دیجیتال سالانه اشتراک نیز می آید به روز رسانی فوق العاده بزرگ جزء مورد و یک لحیم کاری کیت.

آیا شما به دنبال برای پرورش عشق به علم و مهندسی در یک کودک و یا شما فقط به دنبال یک خنک سرگرمی جدید برای خودتان, شما واقعا نمی توانید به اشتباه ایجاد جعبه. سر در را به وب سایت خود را و نگاهی دقیق تر در گزینه های اشتراک خود را امروز.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net