این 7-داستان مجسمه Elon Musk به نظر می رسد کاملا وحشتناک

مشک قبل

برای گرفتن توجه از مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk, the New York Post , گزارش 75-پای مجسمه در Tulsa, اوکلاهما, فقط Elon Musk قبل.

مجسمه در سوال طلایی Driller یک 43,500 پوند مثل نفت کارگر — طنز نیست فرار ما — ساخته شده از یک قاب فولادی تحت پوشش در بتن و گچ است. این پنجمین بلندترین مجسمه در ایالات متحده است. زل زل نگاه کردن بر آن چهره نفرت انگیز.

Tulsa تسلا

در حال حاضر یک غول قرمز تسلا آرم نقاشی شده بود حق بر نفت کارگر قفسه سینه با حروف “تسلا” adorning کمربند خود دست و پنجه نرم. او حتی repainted به مثل میلیاردر — هر چند درهم و برهم, کاریکاتور رفتن به فریب دادن کسی.

دو گروه در پشت قبل تسلا صاحبان باشگاه تولسا اوکلاهما و برای تسلا می خواهید برقی خودروساز برای ساخت یک کارخانه در شهرستان خود را. با توجه به درایوتولسا علاقه مندان همچنین ایجاد وب سایت BigFuckingField.com به خواندن تمجید از اوکلاهما برای تسلا بعدی کارخانه.

ولرم دادخواهی

اما تسلا حتی به دنبال یک خانه جدید ؟ این خبر پس از مشک تهدید به حرکت اتومبیل خود شرکت کالیفرنیا محصولات به تگزاس و نوادا پس از محلی شهرستان اجازه نمی دهد این شرکت برای از سرگیری عملیات در میان جهانی همه گیر.

مشک و حتی تصمیم به شکایت این شهرستان در اوایل این ماه کاهش یافته است اما این کت و شلوار در روز چهارشنبه.

ادامه مطلب: Tulsa رنگ Elon Musk صورت در آن غول طلایی Driller مجسمه امید برگشتاندن بعدی تسلا گیاه [رانندگی]

بیشتر در مشک: تسلا نشت توصیف آینده “میلیون مایل” باتری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>