“آنها در حال حاضر در اینجا نویسنده توضیح می دهد که گسترش بشقاب پرنده اعتقاد: Q&A

آیا شما به یاد داشته باشید خواندن داستان نیویورک تایمز در سال 2017 که ادعا کرد به پرده پنتاگون برنامه اختصاص داده شده به تحقیق در مورد کامپیوتر ؟ آیا شما از شنیدن شایعاتی در مورد این که چرا FBI بسته های خورشیدی رصدخانه در سال آینده برای آن دلایل نامعلومی? شما اشتباه در مورد اینکه چرا وجود دارد به نظر می رسد بسیاری از فیلم های مستند در مورد بیگانه رؤیت?

آنها در حال حاضر اینجا هستید:: UFO فرهنگ و چرا ما دیدن بشقاب” (Pegasus کتاب سال 2020) توسط روزنامه نگار مستقل سارا Scoles, پردازد این سوالات و بسیاری دیگر. (خواندن گزیده ای از “آنها در حال حاضر در اینجا.”)

پس از خواندن که نیویورک تایمز داستان, Scoles مشکوک بود و می خواستم برای کشف کردن آنچه که واقعا در رفتن با پنتاگون برنامه. او نمی حل این رمز و راز اما او در نهایت نوشتن یک کتاب در مورد معاصر UFO فرهنگ. این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.

مرتبط: بهترین فضای کتاب و sci-fi برای سال 2020

Space.com: هنگامی که شما می دانید که این رفتن به یک کتاب است ؟

سارا Scoles: من نوشت: دو مقاله به صورت سیمی … اما پس از آن انجام شد منتشر شده و من هنوز هم بر روی کامپیوتر من در اواخر شب در تلاش برای کشف کردن آنچه که قرار بود با همین کامپیوتر بسیار محبوب بودند در حال حاضر و آنچه که قرار بود با این پنتاگون برنامه. من فکر نمی کنم که همه از آن تحقیقات واقعا تا به حال یک محل در یک مقاله و یا مقاله می تواند به اندازه کافی بلند برای در بر گرفتن آن است. و بنابراین من به صحبت ویرایشگر من و من گفت: “کتاب به طور کلی یک ایده بد است. باید این کار را بکنم؟” او گفت: “شما می دانید اگر آن چیزی است که شما در حال رفتن به گوگل در اواخر شب بدون توجه به آنچه شما نیز ممکن است نوشتن چیزی در مورد آن.” که نوع از لحظه ای که در آن من بود “من حدس می زنم من فقط هستم کردن این سوراخ خرگوش و نمی تواند متوقف شود بنابراین من ممکن است به عنوان به خوبی به اشتراک گذاشتن آنچه که من پیدا کردن با افراد دیگر است.”

Sarah Scoles.

(اعتبار تصویر: Rebekah Scoles)

Space.com: بحث در مورد اهمیت سفر به, گزارش, برای این پروژه است. که در آن شما ببینید که بیشتر تحت تاثیر تفکر خود را در مورد بشقاب پرنده ها فرهنگ ؟

Scoles: من متوجه شدم در برخی از نقطه است که من در خود من بود و نمی خواهید به حل هر چه رمز و راز از UFO sightings یا این تحقیقات برنامه بود و من می خواهم که نگاهی به تاکتیک های مختلف بود که درک مردم و نوع فرهنگ های اطراف آن. به خصوص از آنجایی که من یک مترجم آزاد, من تا به حال بیشتر آزادی برای رفتن به مکان ها و انجام کارهای. و من فکر کردم که این امر می تواند بهترین راه برای انجام این کار عدالت است که جامعه به رفتن و در واقع تجربه مکان و حوادث بزرگ است که آنها را در بخشی. و به این ترتیب برای بسیاری از فصل, من فکر می کنم من به پایان رسید تا رفتن به جایی. و بنابراین بر روی زمین گزارش شد برای من مهم است.

یکی از مکان های مورد علاقه من است این جاذبه توریستی در کلرادو به نام UFO برج مراقبت, می شود که خود فصل در کتاب بود و جای من قبل بوده است فقط به خاطر اینکه من اینجا زندگی می کنند و من در بسیاری از سفرهای جاده ای. اما من تا به حال هرگز سعی در درک آن به عنوان یک پدیده فرهنگی. این عجیب و غریب کوچک جاذبه در وسط هیچ جا. و هنگامی که من به آنجا رفت و با یک طرز فکر گزارش به جای فقط یک توریست طرز فکر آن را سرد بود برای دیدن آن را به عنوان نوعی از جامعه جمع آوری و محل که در آن مردم با بسیاری از نظرات مختلف در بسیاری از چیزهای مختلف می توانند با یکدیگر در یک راه مسالمت آمیز که من فکر می کنم نوع فاقد کلی در جامعه در حال حاضر.

جای دیگری که واقعا سازنده برای من فکر کردن در مورد همه این بود که رفتن به بین المللی UFO کنگره خارج از ققنوس. و این بود اولین تعامل با مردم بودند که واقعا به کامپیوتر. و نیز وجود دارد شما در پیدا کردن منتقدان شما در پیدا کردن هارد مؤمنان شما در پیدا کردن افرادی که بر این باورند که وجود دارد یک دسته از بیگانگان در زیرزمین صحبت کردن با سیاستمداران در همه زمان ها و حتی افرادی که فقط فکر می کنم آن را طبقه بندی پروژه های نظامی. و فقط شاهد بود که این چیزی که جلب این افراد با این به طور گسترده ای متفاوت نظرات و روابط به شواهد چیزی است که آنها را گرد هم آورده بود و آموزنده, من فکر می کنم.

Space.com: شما به پایان رسید نوشتن زیادی در مورد اطلاعات اقتدار و اعتماد است. چگونه کار بر روی این کتاب تغییر راه شما فکر می کنم در مورد آن موضوعات?

Scoles: من آمد به آن را با یک سنتی علم-روزنامه نگار طرز فکر: چرا مردم نه ارزش علمی تخصص و چرا آنها را به اشتراک تئوری های توطئه و چرا آنها فکر می کنم در مورد شواهد غیر منطقی در راه? — فقط می خواهم اساسا درک نیست که. من فکر می کنم من آمد از آن دور نگاه داشتن در تاریخچه کامپیوتر و به طور خاص راه سازمان های دولتی باید در برخورد با این موضوع در گذشته است که برخی از بد-ایمان تحقیقات و پروژه های بسیاری پنهان کردن اسناد و مدارک و رسیدگی به یک دلیل و یا دیگر.

من آمد به درک و چرا از آن بود که مردم اعتماد ندارند دولت در این موضوع یا نبود اعتماد دانشمندان است. و بسیاری از آن بود که در گذشته سازمان های فدرال و دانشمندان تا به حال نوع رد این موضوع شده است کذب در مورد موضوع و یا در برخی موارد گسترش اطلاعات نادرست و من همچنین فکر می کنم در آینده به فکر می کنم از کامپیوتر به عنوان یک سیستم باور به جای در واقع علمی موضوع به من کمک کرد درک راه هایی که افراد دیگر فکر می کنم در مورد چیزهای دیگر مانند واکسیناسیون و یا تغییر آب و هوا. آیا مردم با آن ارتباط برقرار خواهم شما را با یک آزمایش علمی. و در حالی که من فکر نمی کنم که من احساس می کنم مثل من دور آمد درک چرا مردم فکر می کنم که در راه است.

Space.com: چرا شما فکر می کنم آن را بسیار مهم به رویکرد این افراد در شرایط خود را و سعی کنید به درک آنها ؟

Scoles: این در واقع از یک داستان است که من نمی خواهد که نام من نوع اولیه در علم روزنامه نگاری حرفه ای که در آن من در زمان این نوع از شبه علم و خرده فرهنگ فقط پاره پاره آن را از هم جدا و نبود بسیار خوب برای افرادی که بخشی از آن را. من واقعا نمی خواهم این احساس که من تا به حال پس از انتشار آن مقاله. من نمی خواهم راه است که مردم فکر می کردند که من تا به حال وارد شده و آن را در ایمان بد است که من احتمالا تا به حال و که من تا به حال صرف 2000 واژه از آنچه آنها معتقد بودند که حتی اگر آن چیزی است که من فکر نمی کنم معتبر بود بود برای آنها مهم است.

من به نوعی نگه داشته است که با من است. هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد افرادی که به قدرت و یا پول من حدس می زنم من نمی خواهم به پانچ کردن است روزنامه نگاری lingo. و تا زمانی که من مجموعه ای را برای [نوشتن این کتاب] از آن بود که بسیار برای من مهم نیست برای نوشتن یک کتاب است که فقط سرگرم کننده از مردم که فکر می کنم آن را آسان به انجام است. [خواستم] در واقع سعی کنید به تعامل با افرادی که فکر می کردم متفاوت تر از من بود و به درک از جایی که آنها آمدند و نه فقط می گویند که جایی که آنها در حال آمدن از حس را ندارد.

همانطور که من در انتخاب افراد برای صحبت کردن گاهی اوقات من روبرو می شوند افرادی که نبودند قدرتمند یا نبود پول از مردم بود که اعتقادات و یا تجربه است که من فکر نمی کنم که من می تواند درمان با احترام در حالی که حفظ خود من اعتبار. و بنابراین در این مورد من نه فقط در مورد آنها بنویسید و به جای آن انتخاب افرادی که من فکر کردم من می تواند انجام دهد روزنامه نگاری عدالت را در حالی که همچنین نه فقط سرگرم کننده از آنچه که آنها فکر می کردند.

Space.com: شما در مورد دو بحث اخیر در لحظات خاص نیویورک تایمز داستان در اتهام پنتاگون برنامه و لکه های خورشیدی بررسی است. چه شباهت ها ایستاده بود به شما در مورد این دو رویداد و چه چیزی شما فکر می کنم که به ما می گوید در مورد جامعه در چند سال گذشته?

Scoles: بزرگترین چیزی که من در زمان دور از مشترکات بین این دو است که تاثیر رسانه ها در راه است که اطلاعات عمومی می شود. بنابراین پس از نیویورک تایمز داستان اتفاق افتاده است آن را افشا این قرار است UFO بررسی برنامه. و سپس همه ناگهانی وجود دارد صدها نفر از مقالات دیگر به نوعی تکرار همان چیزی که. چرا که آن را یک داستان فوتی و فوری است, به خاطر آن کلیک و از آنجا که روزنامه نگاران را هم به re-گزارش همه چیز را که شخص دیگری گزارش شده بنابراین بسیاری از اوقات چیزهایی که فقط خلاصه دوباره و دوباره و دوباره و نوع جهش در طول زمان است.

من از نوع بگویید همان چیزی که در لکه های خورشیدی. وجود دارد تخلیه یک رصدخانه FBI وجود دارد هیچ کس نمی دانست چه می گذرد. ناگهان در سرفصل وجود دارد این ایده آن است که رصدخانه در بر داشت چیزی در مورد بیگانگان و پس از آن نیز رد از آن ایده است. و آن را فقط به نوع گسترش راه است که همه چیز در اینترنت. و ناگهان همه از یک وجود دارد این کل داستان است. من فکر می کنم تنها راهی که اطلاعات کاربران در اینترنت, چرا که مردم بر آنها به خاطر عشق مردم بیگانگان و کامپیوتر و علاقه مند کل جدید داستان ها و افسانه ها می توانید نوع پاپ آپ از کل مقدار زیادی از اطلاعات است. هر چند که همیشه درست بوده است که هم آنچه اتفاق افتاده در راسول. بنابراین شاید تاریخچه فقط تکرار می شود.

Space.com: آیا شما فکر می کنم وجود دارد افزایش علاقه به کامپیوتر و یا آن را فقط احساس می کنم مثل آن ؟

Scoles: صادقانه آن را سخت به بگویید که دقیقا به ویژه هنگامی که شما در حباب از چیزی. افرادی که من با توجه به این دلیل که من در گزارش این احساس وجود دارد قیام در اطلاعات اما آنها بخشی از این جامعه است. … من فکر می کنم وجود دارد یک حس اغراق آمیز از علاقه مردم در آن است.

در طول بشقاب پرنده ها در تاریخ, پوشش رسانه ای از کامپیوتر بوده و نامتناسب به منافع واقعی در کامپیوتر. اما پس از آن زمانی که وجود دارد این است که پوشش رسانه ای مردم را تبدیل به بیشتر علاقه مند است و این نوع از این چرخه است. نظر سنجی در مورد اعتقاد به کامپیوتر نوع از مردم برگزاری مداوم در تاریخ همتراز با علاقه در ’90s. بنابراین شاید علاقه بزرگتر از آن بود که در اوایل 2000s, اما آن را نمی نامتناسب به آن چه در گذشته بوده.

Space.com: شما چه امید خواننده طول می کشد به دور از کتاب ؟

Scoles: من فکر می کنم بزرگترین چیزی که من امیدوارم که مردم دور است که من فکر می کنم چیزی است که من را با کمی همدلی بیشتر برای افرادی که بر این باورند چیزهایی که شما ممکن است فکر می کنم در حال مسخره یا بد آگاه است. مردم با انگیزه هستند با انواع عوامل در زندگی شخصی خود و یا در تاریخ و یا فرهنگ های اطراف. شما نمی توانید فقط اخراج مردم اعتقادات عمیق برگزار زیرا آنها نمی موافقم با شما. …

من فکر می کنم به خصوص به دلیل اعتقاد به سیستم های اطراف موضوعاتی که علمی یا نوع علم-مجاور ما می بینیم بسیاری از مسائل که در اطراف در حال حاضر که در آن موضوعات علمی تبدیل به باور-محور یا conspiracized و سیاسی را تحت تاثیر قرار. به جای فقط پرتاب کردن چه مقدار زیادی و تعداد زیادی از مردم فکر می کنم ممکن است آن را بهتر به تعامل با آن را کمی.

نکته دیگر این است که این گزارش ساخته شده است من فکر می کنم زیادی در مورد دولت شفافیت و پاسخگویی و راه است که سازمان های فدرال درمان موضوعات و درمان اطلاعات است که بسیاری از پنهان کردن و یا صحبت کردن در مورد چیزهایی و یا دادن بیانیه که مردم نمی توانند تفسیر. من فکر نمی کنم که واقعا در خدمت ما مالیات دهندگان بسیار خوبی است.

شما می توانید خرید “آنها در حال حاضر در اینجا” در آمازون.

ایمیل Meghan بارتلس در mbartels@space.com یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im