این کلمات و مشاهدات نشان می دهد که dehumanizes مهاجران

مطالعه می یابد لینک صفات انسانی از مهاجران به دیدگاه های دیگر مانند پشتیبانی از مجازات اعدام.

غیرانسانی اشاره به محروم کردن یک فرد یا گروهی از اساسی ویژگی های انسان. این فرایند پیچیده اما قابل شناسایی با در نظر گرفتن جامع مشخصات افراد می گوید دیوید Markowitz, استادیار در دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات در دانشگاه اورگان که چراغ مطالعه.

“این مطالعه به بررسی نحوه درمان مهاجران به کمتر از انسان است که در ارتباط با طیف وسیعی از ویژگی ها تا حد زیادی ناشناخته با قبل از تحقیق” Markowitz می گوید. “ما نشان می دهد که صفات انسانی آشکار در طیف وسیعی از ویژگی های جدید مانند سیاست و اعتقادات مردم چگونه صحبت کنید.”

مطالعه کشیده و به همان اندازه از افرادی که شناسایی به عنوان دموکرات ها و یا جمهوری خواهان. همچنین آمده است که “تعداد قابل توجهی از آمریکایی ها می تواند به عنوان طبقه بندی شده dehumanizers.”

در حالی که این مطالعه با هدف بررسی ویژگی های افرادی که dehumanize مهاجران ورود ما در امتداد مرز جنوبی این یافته ها همچنین می تواند مربوط به تبعیض آسیایی, مردم در صورت بیش از coronavirus همه گیر بر اساس داده های اولیه در یک پروژه جدید به رهبری الن پیترز مدیر مرکز تحقیقات علوم ارتباطات.

“این پژوهش نشان می دهد که کسانی که dehumanize آسیایی ها و آمریکایی ها تمایل به این باور است که این ویروس به شمار کمتر از سلامت انسان خطر می گوید:” Markowitz. “به طور کلی افرادی که dehumanize آسیایی ها و آمریکایی ها در طول زمان از COVID-19 بر این باورند که ویروس است که کمتر از یک مشکل است.”

حالات و قضاوت

در تازه منتشر شده مطالعه Markowitz و روانشناس پل Slovic به دنبال حفاری عمیق تر به صفات انسانی فراتر از اغلب مورد بحث عوامل نفرت نسبت به خارج از گروه و نژاد پرستی. در این مطالعه آنها در زمان 468 شرکت کنندگان استخدام آنلاین از طریق یک سری پیچیده از سوالات با هدف درک چگونه مردم dehumanize مهاجران.

شرکت کنندگان به طور تصادفی به حالات است که هر دو درگیر یک تنهاست مهاجر یا مهاجر با یک کودک در حال ورود به کشور غیر قانونی است. شرکت کنندگان در هر سناریو شد و سپس پرسید: چقدر زمان زندان از هیچ به زندگی در زندان باید مورد بررسی قرار گرفت. سپس از شرکت کنندگان خواسته شد به نوشتن در مورد قضاوت خود را.

حرکت رو به جلو شرکت کنندگان جواب سوال طراحی شده برای بررسی لایه های اضافی از صفات انسانی مربوط به اجتماعی و روانی و جمعیتی مسائل.

Markowitz و Slovic ارزیابی نوشته شده پاسخ برای نرخ غیرشخصی ضمایر استفاده از کلمات مرتبط با قدرت و احساسات است. Dehumanizers نوشت: در مورد مهاجران در بیشتر غیرشخصی نظر از موضع قدرت و با بیشتر احساسات منفی محققان مشخص شد.

کلمات فراتر از عاطفه و استعاره به آنها نوشتن “بسیار مهم هستند چرا که آنها ارائه یک فرصت برای ارزیابی به طور بالقوه در مقیاس بزرگ و فراگیر غیرانسانی وجود دارد که به صورت آنلاین از طریق کلامی و رفتار مانند alt-حق گونش به جای تکیه بر خود-گزارش اقدامات به تنهایی.”

غیرانسانی و آسیب های اجتماعی

محققان بعدی با تمرکز بر چگونه غیرانسانی متصل به آسیب های اجتماعی. کسانی که تایید و آسیب های اجتماعی مرتبط با حفاظت از آمریکایی حقوق خود را به اسلحه مجازات اعدام و خشن حملات مهاجران تمایل به dehumanize بیشتر و شناسایی به عنوان محافظه کار است. این افراد نیز بیشتر احتمال دارد به حمایت طولانی مدت زمان زندان برای مهاجران غیر قانونی.

“برای حمایت از آسیب های اجتماعی به خصوص در مورد اسلحه و مجازات اعدام هستند به ظاهر نامربوط را چگونه باید درمان مهاجر, اما آنها مهم در بزرگ راه” Markowitz می گوید. “ما می توانیم حرکت رو به جلو با برسمیت شناختن ما نقاط کور به عنوان افراد است.”

این مطالعه بخشی از تلاش مداوم توسط محققان برای شناسایی چگونه و چرا مردم dehumanize مهاجران غیر قانونی.

“ما امیدواریم که میان رشته ای علوم اجتماعی تحقیق می تواند اطلاع رسانی چگونه جمعیت های آسیب پذیر هستند, درمان با هدف کاهش ظلم و ستم در سراسر جهان” Slovic می گوید.

این مطالعه به نظر می رسد در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم. حمایت از تحقیق و پژوهش از Alfred P. Sloan پایه و اساس و بنیاد ملی علوم.

منبع: دانشگاه اورگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de