این نگران کننده ماسک پزشکی شبیه به چهره انسان

راه اندازی در تلاش است تا پول نقد در افزایش اخیر در صورت فروش ناشی از شیوع کروناویروس — فروش عجیب و غریب, به دنبال ماسک که چاپ شده شبیه به چهره پوشنده لباس زیر آن.

“ما را در N95 ماسک تنفسی که کار با نرم افزار تشخیص چهره,” وعده مبهم وب سایت. “محافظ و به رسمیت شناخته شود. آن را بسیار آسان است.”

ایده این است برای محافظت از کاربران از عفونت در حالی که هنوز هم اجازه می دهد آنها را به باز کردن اپل خود را با استفاده از FaceID — و یا به رسمیت شناخته شده توسط برادر, تشخیص چهره سیستم در عمومی.

ماسک در حال کار تازه راه اندازی شرکت طراحی استراحت خطر که تبلیغ آن اجناس به عنوان “مرسوم dystopian محصولات است.”

شگرد است یا درخشان تفسیر اجتماعی و یا یک محصول واقعی به فروش می رسد — ما هنوز دقیقا مطمئن نیست که یکی از آن است. و یا می تواند از آن هر دو ؟ فوتوریسم رسیده است به این شرکت برای پیدا کردن.

برای گرفتن دست خود را بر روی خود را بسیار خود را به صورت-ماسک صورت, شما باید برای آپلود یک عکس از صورت خود را و سپس صبر کنید تا آن را به نشان می دهد تا در پست الکترونیکی.

اما شما باید صبر کنید. “اگر شما لذت بردن از اواخر مرحله سرمایه داری, تشخیص صورت ماسک ماسک های خرده فروشی برای 40 دلار در هر ماسک” می خواند وب سایت پرسش و پاسخ. “آنها هنوز هم در حال توسعه است.”

اما به طور جدی این است که در واقع یک چیز و یا آن را یک شوخی-slash-شیرین کاری روابط عمومی?

“بله. هیچ. ما مطمئن نیستید” ponders وب سایت. “ویروس ها هستند نه یک شوخی است. شستن دست های خود را هنگامی که شما می توانید. و دریافت واکسن هنگامی که شما می توانید.”

ادامه مطلب: چهره ID سازگار ماسک ماسک. [استراحت خطر مواجه]

بیشتر در مورد ماسک صورت: چینی شیوع ترس اسپرز در سراسر جهان صورت کمبود

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de