این منحصر به فرد, فن آوری بالا, هدیه روز ولنتاین خواهد ادویه تا زندگی عشق خود را

آن را تقریبا در روز ولنتاین و شما می دانید آنچه در آن به معنی: آن زمان برای اثبات عشق خود را برای شما مهم دیگر از طریق قدرت از تکنولوژی لبه برش. و در اینجا ما باید یک تفکیک چند تا از بهترین اسباب بازی, اسباب بازی و wearables است که می تواند افزایش حتی بیشتر jaded calcified عشق اتصالات. بنابراین نگاهی به برخی از مورد علاقه ما هدیه روز ولنتاین برای سال 2020 است. از شیطان به خوب چیزی برای همه وجود دارد.

Valentine's Day Gifts

این واقعیت تاسف باری از زندگی مدرن است که رسانه های اجتماعی ساخته شده است فاصله طولانی روابط شايع تر از همیشه قبل از. اما این که آیا شما از هم جدا شده توسط سرما گستره اینترنت و یا برخی دیگر به طور موقت مشکل و یک جفت باند لمس دستبند می تواند شما را احساس تقریبا به عنوان اگر شما درست در کنار به ویژه که دور کسی. اساسا اگر شما و نیمه بهتر خود را هر دو با پوشیدن این دستبند شما می توانید “تماس” هر یک از دیگر با یک نسیم تا حدی لرزش بدون توجه به جایی که شما در جهان هستند. آن را با این نسخهها کار در رابطه با پیوند لمسی برنامه بنابراین شما هرگز به دست یک لمس!

chopsabers

نگاه نه هر لحظه در یک رابطه است که اختصاص داده شده به اتصال فیزیکی و عاشقانه. و همان درست است برای هدیه روز ولنتاین. گاهی اوقات شما فقط باید به سردواندن با یک جفت از chopsticks و با ChopSabers شما می توانید انجام دهید که فقط در جالبترین راه ممکن است. ChopSabers هستند چراغ نور بالا chopsticks با یک طراحی بصری به وضوح و با الهام از برخی از انبوه محبوب علمی تخیلی, فانتزی, حق رای دادن. من نمی دانم اگر عاج وجود دارد در جنگ ستارگان , جهان, اما اگر آنها شاید جدی برخی از که شبیه به این.

invisilube

هنگامی که ChopSabers در نزول آن زمان به دلیل واقعی برای روز ولنتاین فصل را آغاز کند. برای آن مردمی که در PJ بازی و شادی را توسعه داده اند این MOJUMOJO Invisilube کپسول دانه های ساخته شده از 100 درصد امن پزشکی درجه روغن سیلیکون است که در خود واژه “آسان برای به دست آوردن.” خوب است بدانید!

Valentine's Day Gifts

ما-پرنیان همگام با تکنولوژی بالا است جنسی تحریک کننده, که به طور خاص با ارتباط در ذهن است. قدرتمند, خاموش, دستگاه جمع و جور بیش از ده ارتعاش حالت به انتخاب از. اما آنچه در آن مجموعه جدا از این واقعیت است که می توان آن را به طور کامل کنترل از هر نقطه در جهان با دسترسی به اینترنت (از طریق یک برنامه رایگان). شما همچنین می توانید آن را به بازی همراه به ضرب و شتم از موسیقی مورد علاقه خود را و یا استفاده از ساخته شده است در “حالت لمسی” برای کنترل زمان واقعی. آن را مناسب برای زوج ها در روابط از راه دور و یا هر کسی که به دنبال به ادویه تا زندگی عشق خود را.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su