این خود تعمیر قمری زیستگاه می تواند کمک به حل و فصل ماه

خانه هوشمند

یک تیم از مهندسین در حال توسعه هوشمند قمری زیستگاه های است که می تواند در خدمت به عنوان خانه در حل و فصل در سطح ماه.

هدف نهایی این است که برای این ساختار قادر به مستقل انطباق با خطرات مانند اثرات شهاب سنگ و یا فعالیت های لرزه ای. آنها همچنین با استفاده از روبات برای تعمیر هر گونه آسیب و بدون قرار دادن انسان در راه آسیب است — همه در یک پیشنهاد به حل و فصل این ماه کمتر خطرناک.

Rapidfire تست

این دانشگاه مهندسین در حال ارزیابی طرح ها با استفاده از ترکیبی از مجازی و در دنیای واقعی تست. خود را شبیه سازی به سرعت در حال اجرا را از طریق یک حیطه گسترده ای از زیستگاه طرح کنید که کرایه بهتر در برابر خطرات مختلف است. در ضمن چهارم-مقیاس مدل می توانید مطمئن شوید که از سنسور های مختلف کار می کنند مانند آنها قرار است به.

“در نهایت ما می خواهیم به توسعه زیستگاه های هوشمند است که می تواند پاسخ به تغییرات آسیب و هر چیزی که می تواند به اشتباه در طول یک ماموریت و هنوز هم حفظ یکپارچگی و امنیت این علم در داخل” محقق شرلی دایک گفت: در آزادی مطبوعات.

خودکار اکتشاف

لسبیین و تیم او به دنبال راه هایی برای کاهش دخالت انسان در روند — هر دو برای محافظت از قمری مهاجران بلکه به مطمئن شوید که زیستگاه کردن به عنوان به زودی به عنوان آنها به سمت چپ خالی است.

“با ترکیب هوشمند و قابلیت به طراحی ما می توانیم زندگی می کنند, سنسور برای نظارت در مورد نقض رخ می دهد تعیین تاثیر که نقض چگونه بزرگ آن است و تصمیم گیری چه باید بکنید در مورد آن” دایک گفت: در انتشار. “روبات پس از آن می آیند و بازیابی و تعمیر ساختار.”

ادامه مطلب: به دنبال آینده قمری زندگی [دانشگاه]

بیشتر قمری در زیستگاه: پورتوریکو برنامه های راه اندازی برای راه اندازی خود کفا ماه زیستگاه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de