این دانشمندان می گویند Nanobots می تواند کشتن فردی سلول های سرطانی

یک تیم از دانشمندان از عربستان سعودی در حال برنامه ریزی برای کاشت سلول های انفرادی با آهن nanobots که می توانید محل سکونت خود را در بدن — و شاید حتی کشتن تومور.

کوچک nanobots کمی بیشتر از میکروسکوپی کویل سیم های فلزی را نشان می دهد تا در طول یک اسکن MRI اجازه می دهد پزشکان به سازمان دیده بان جنبش خود را از طریق بدن است. آنها همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری هدف و تحویل داروهای ضد سرطان به سلول های تومور با توجه به ملک عبدالله دانشگاه علم و صنعت محققان در پشت این پروژه است.

“همراه شوی و ردیابی تبدیل شده است یک ابزار ارزشمند علمی و بالینی برنامه های کاربردی” آلدو مارتینز-باندراس “گراد” دانشجویی که مشغول به کار در این پروژه گفت: در آزادی مطبوعات. “یکی از جنبه های کلیدی از تلفن ردیابی مطالعات حساسیت برای تشخیص تعداد کمی از سلول ها پس از لانه گزینی خیلی قوی مغناطیسی و سازگاری نسجی ما در حال ساخت نانوسيم های سودمند ویژگی برای MRI ردیابی است.”

تا کنون nanobots شده اند استفاده می شود در واقع به کشتن سلول های سرطانی, اگر این تیم ایده های در مورد چگونه آنها ممکن است. تا کنون nanobots استفاده می شد با موفقیت به شناسایی سلول های سرطانی از طریق MRI خوانش با توجه به تحقیقات منتشر شده در مجله Nanobiotechnology.

“این هسته-پوسته ساخت نانوسيم های مختلف ویژگی های اضافی از جمله توانایی برای کنترل آنها مغناطیسی به راهنمای آنها را به یک مکان خاص به حمل مواد مخدر می شود و یا برای گرم با لیزر” محقق یورگن Kosel گفت: در انتشار. “ترکیب همه است که با قابلیت ردیابی ایجاد یک theranostic پلت فرم است که می تواند باز کردن درب به صورت بسیار امیدوار کننده رویکردهای جدید در زمينه نانوپزشکی.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de