این دانشمندان در حال آزمایش تجربی COVID واکسن در خود

قابل توجه حرکت شبیه چمچه زنی توسط MIT Technology Review: با استفاده از ساده آزمایشگاه ابزار ragtag گروهی از دانشمندان بنیاد با هم خود را خاکستری-بازار COVID-19 واکسن و به جای پریدن را از طریق معمول از hoops به صورت یک کارآزمایی بالینی آنها در حال تست آن را بر روی خود را دارند.

گروه تماس خود را سریع به کارگیری واکسن مشترک (Radvac.) رهبری افراد مشهور دانشگاه هاروارد ژنتیک جورج کلیسا این تیم مجموعه ای از برای پیدا کردن “یک فرمول ساده است که شما می توانید با مواد به راحتی در دسترس” را به عنوان پرستون Estep کلیسای سابق دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه هاروارد و رهبر این پروژه گفت: MIT Tech.

این گروه با یک واکسن که متشکل از بیت پروتئین است که مطابقت با کروناویروس اما قادر به ایجاد بیماری است. آنها حتی ارسال یک کاغذ سفید جزئیات چگونه به طبخ آن را به خودتان. مشابه روش استفاده شده است به دیگر واکسن به عنوان MIT فناوری اشاره می کند از جمله هپاتیت B و HPV است.

این گروه به سرعت در بر داشت چند داوطلبان که مایل به سرنگ موقت واکسن تا بینی خود را با استفاده از یک پمپ که آنها باور دارند که می تواند ایجاد یک ایمنی محلی در بافت های هوایی.

با وجود ساخت هر گونه ادعا در مورد اثربخشی آنها واکسن Radvac در حال حاضر با توجه مواد به ده ها تن از دوستان و همکاران. در واقع Estep گفت MIT فناوری است که او را از دست آهنگ از چگونه بسیاری از مردم آن را گرفته است.

در مجموع آن را بسیار منحرف رویکرد نسبت به كشور جهان از معمولی تحقیقات دارویی. جای تعجب نیست که alramed برخی از منتقدان.

“این بهترین ایده — به خصوص در این مورد شما می تواند همه چیز را بدتر” جورج Siber رئیس سابق واکسن در شرکت wyeth یک پنسیلوانیا بر اساس شرکت های دارویی گفت: MIT Tech. “شما واقعا نیاز به دانستن آنچه شما انجام می دهند در اینجا.”

این پروژه می تواند به مشکل اجرا با غذا و دارو با توجه به MIT Tech. پول ممکن است تغییر دست و هر کاربر برای ورود گسترده تکذیبنامهها اما تنظیم کننده هنوز هم می تواند سرکوب این گروه است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de