این Scammers فروش یک مزخرف ضد 5G ابزار

5G سپر

کلاهبرداران در حال سرمایه گذاری بر ترس های بی اساس که 5G سیگنال باعث مشکلات سلامتی — و فروش $350 ابزار آنها ادعا می کنند محافظت کاربران است.

این 5GBioShield, BBC News , گزارش, است که در واقع فقط شش دلار 128MB فلش درایو با یک برچسب بر روی آن. و در حالی که به نظر می رسد مانند laughably ساختگی محصول به دست آورده کشش و حتی توصیه شده توسط شورای شهر در گلستنبوری, انگلستان است.

فروش مزخرف

یک عضو گلستنبوری را 5G کمیته مشاوره توبی سالن ادعا بدون شواهد که جلال درایو USB به نحوی مسدود 5G سیگنال های کوانتومی با استفاده از تکنولوژی آستانه گزارش.

سالن نوشت: در گزارش دولت که این سیگنال ها می تواند به افزایش نرخ خودکشی گسترش coronavirus و پرندگان از آسمان سقوط مرده است. اما هیچ مدرکی که 5G سیگنال علت آن و یا هر گونه دیگر اثرات سوء بهداشتی.

دولت سرکوب

مقامات در لندن به تازگی در زمان مراحل گرفتن حکم دادگاه در برابر تولید کنندگان از 5GBioShield یک شرکت به نام BioShield توزیع.

“ما در نظر آن را به یک کلاهبرداری” استفان نایت, عملیات مدیر لندن استانداردهای تجارت گفت, اخبار بی بی سی. “افرادی که آسیب پذیر هستند نیاز به حفاظت از این نوع بی پروا تجارت است.”

ادامه مطلب: استانداردهای تجارت تیم ملی اهداف ضد 5G چوب USB [بی بی سی]

بیشتر در 5G: Coronavirus نظریه پردازان توطئه در حال تنظیم 5G برج در آتش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de