این قابل استفاده مجدد پنبه حوله آشپزخانه در حال سازگار با محیط زیست راه برای تمیز کردن شمارنده

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.


حوله کاغذی هستند و چیز زیادی را در اطراف آشپزخانه برای تمیز کردن messes و نشت. اما مانند بسیاری از دیگر محصولات یکبار مصرف و بسیاری از مردم به پایان رسید پرداخت مقدار زیادی از پول برای چیزی است که می شود در سطل زباله پرتاب. در واقع آمریکا به طور متوسط مصرف کننده صرف حدود 4 دلار در هر هفته بر روی کاغذ حوله که می آید به بیش از 200 دلار در هر سال است. بنابراین اگر شما به دنبال یک راه برای سفت کردن بودجه خود را در حالی که همچنین کاهش اثرات زیست محیطی, ThreeMain بدون کاغذ حوله ها برای شما. این قابل استفاده مجدد حوله آشپزخانه هزینه فقط $9.99 برای پنج بسته و آنها را به آخرین ساخته شده شما در تمام طول سال. این خیلی بهتر است برای کیف پول خود را به عنوان به خوبی به عنوان این سیاره است.

حوله کاغذی مسئول 110 میلیون درختان گرفتن قطع هر سال است. و از تمام کسانی که حوله کاغذی, 3,000 تن در حال حاضر ساکن در محل های دفن زباله در سراسر کشور است. با ThreeMain بدون کاغذ حوله, شما می توانید بخشی خود را به تر و تمیز کردن هر دو از کسانی که تا حدودی چهره های ناراحت کننده که باعث می شود آنها را تعریف برنده-برنده.

kitchen towels for Three Main
ThreeMain بدون کاغذ حوله

البته این امر تمام توان مسئله اگر ThreeMain بدون کاغذ حوله کار نمی کند و همچنین به طور منظم حوله کاغذی. بسیاری از ما آشنا هستند با تجربه خرید از چیزی که وانمود می شود یک “محیط زیست” جایگزین برای یک مشترک روزمره محصول تنها برای پیدا کردن که آن را به سادگی کار نمی کند. اما ThreeMain بدون کاغذ حوله نمی افتد به آن دسته. نه تنها آنها جای خود را در حوله کاغذی, اما آنها در واقع کار بهتر در تمیز کردن نشت. خود ظریف Birdseye پنبه ساخت و ساز اجازه می دهد تا شما تمیز و بدون پشت سر گذاشتن هر یک از رگه یا الیاف شما ممکن است استفاده می شود برای دیدن شما کانتر یا سطوح شیشه ای. آنها همچنین جذب بیشتر از حوله کاغذی و همچنین به عنوان بسیاری از به اصطلاح بالا-جذب حوله و ژنده پوش که در حال حاضر قطع در آشپزخانه خود را.

هر ThreeMain بدون کاغذ حوله اقدامات در 9 x 9 اینچ و طراحی شده است شسته شود و هر زمان که مورد نیاز است. برای شستن فقط بازی شیر یا خط آنها را در ماشین خود را در سرد اما بدون نرم کننده پارچه و شما خوب به آن بروید. این قابل استفاده مجدد حوله با دوام هستند به اندازه کافی به گذشته از طریق حداقل یک سال به طور منظم استفاده کنید.

بنابراین اگر شما آماده برای تجربه ThreeMain بدون کاغذ حوله برای خودتان ارتقا از خود را به طور منظم حوله کاغذی امروز با رفتن به ThreeMain فروشگاه آنلاین. شما آن را پشیمانی نیست و نه خواهد شد در کیف پول خود را (و یا سیاره).

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de