این ریاضیدانان فکر می کنم جهان ممکن است آگاهانه

تئوری همه چیز

دانشمندان در حال دو برابر را در یک عجیب و غریب مدل است که تلاش برای تعیین کمیت و اندازه گیری آگاهی است.

مدل شناخته شده به عنوان یکپارچه نظریه اطلاعات (IIT) به مدت طولانی مورد بحث بوده است چرا که آن می آید با یک غیر معمول تغییر ناگهانی. هنگامی که به غیر زندگی چیزهایی مانند ماشین آلات ذرات زیر اتمی و حتی جهان در آن ادعا می کند که آنها بیش از حد تجربه آگاهی جدید دانشمند ،

“این می تواند آغاز یک انقلاب علمی,” مونیخ مرکز فلسفه ریاضی ریاضیدان یوهانس Kleiner گفت: این مجله.

پیچیده ریاضی

بمبی متکی به یک ارزش به نام phi که نشان دهنده اتصال از یک گره که آیا آن را از یک منطقه از مغز مدار یا یک اتم. که ارزش نشان دهنده گره سطح از آگاهی است. قشر مغز به عنوان مثال یک ارزش بالا به دلیل آن را شامل یک خوشه متراکم از به طور گسترده ای به هم پیوسته سلول های عصبی.

اما زمانی که بمبی برای اولین بار ارائه شده محاسبه فی بود به غایت پیچیده و دشوار است. دانشمند جدید گزارش می دهد که محاسبه فی از مغز انسان را که قبلا گرفته شده بیش از جهان وجود داشته است اما در ماه فوریه کاغذ توسط بمبی سازندگان در حال حاضر در انتظار بررسی دقیق تلاش برای ساده سازی روند به طور قابل توجهی.

نشان می دهد کار خود را

بسیاری از دانشگاهیان باقی می ماند ديپلمات توسط بمبی در بخشی به دلیل پیچیدگی آن اما عمدتا به دلیل آن مكيدند به صورت آگاهانه جهان.

“من فکر می کنم ریاضیات می تواند کمک به ما در درک عصبی اساس آگاهی در مغز و شاید حتی ماشین آگاهی, اما آن را به ناچار ترک چیزی: احساس درونی کیفیت تجربه” دانشگاه کانکتیکات فیلسوف و شناختی دانشمند سوزان اشنایدر گفته دانشمند جدید.

ادامه مطلب: آیا هستی آگاهانه باشد ؟ به نظر می رسد غیر ممکن است تا زمانی که شما انجام ریاضی [جدید دانشمند]

بیشتر در آگاهی کیهانی: مطالعه جدید لینک آگاهی انسان به یک قانون است که بر جهان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>