این مواد غذایی بیشتر رایج در رژیم غذایی افراد مبتلا به IBD

غذاهایی مانند سیب زمینی سرخ کرده و پنیر کوکی ها, نوشابه ورزشی و انرژی نوشیدنی رایج در رژیم غذایی از ایالات متحده مبتلا به بیماری التهابی روده, بر اساس یک مطالعه جدید.

این پژوهشگران تجزیه و تحلیل ملی سلامت مصاحبه نظرسنجی 2015 به تعیین مصرف مواد غذایی و دفعات مصرف برای ما بزرگسالان مبتلا به بیماری التهابی روده است. بررسی 26 مواد غذایی. این یافته ها که در مجله PLOS ONEنشان می دهد که مواد غذایی به طور معمول به عنوان برچسب مواد غذایی آشغال بودند در ارتباط با بیماری التهابی روده است.

بیماری التهابی روده است که ویژگی های التهاب مزمن دستگاه گوارش تاثیر می گذارد سه میلیون ما بزرگسالان است. وجود دارد دو نوع از شرایط بیماری کرون و کولیت اولسراتیو. علائم شایع بیماری التهابی روده شامل مداوم اسهال, درد شکم, خونریزی مقعدی یا مدفوع خونی و کاهش وزن و خستگی, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

این مطالعه نشان می دهد که تعداد بیشتری از افراد مبتلا به بیماری التهابی روده از خوردن سیب زمینی سرخ کرده و آنها همچنین خوردن پنیر بیشتر و کوکی ها و مصرف کمتر آب میوه 100% در مقایسه با افراد بدون بیماری است.

مصرف سیب زمینی سرخ کرده و ورزشی و نوشابه های انرژی زا و غالبا, نوشیدن نوشابه به طور قابل توجهی در ارتباط با دریافت یک تشخیص بیماری التهابی روده است. مصرف شیر یا پاپ کورن شد کمتر احتمال دارد در ارتباط با دریافت این تشخیص است.

“در حالی که مواد غذایی به طور معمول به عنوان برچسب مواد غذایی آشغال بودند مثبت در ارتباط با بیماری التهابی روده ما در بر داشت الگوهای غذا خوردن از افراد با و بدون این بیماری را بسیار مشابه می گوید:” ماه هان مطالعه را اولین نویسنده که در تکمیل این کار به عنوان یک دانشجوی دکترا در Didier مرلین آزمایشگاه در دانشگاه موسسه علوم پزشکی, و در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک بهداشت دانشمند ORISE همکار در CDC.

“اما این معلوم نیست که آیا نتایج این تحقیق منعکس کننده یک تغییر بالقوه در مصرف مواد غذایی از افراد مبتلا به بیماری التهابی روده قبل از این بررسی انجام شد.”

به طور کامل درک نقش مصرف مواد غذایی در بیماری التهابی روده خطر ابتلا و شیوع این مهم است که به بررسی عوامل محیطی (برای مثال مواد غذایی بیابان) پردازش مواد غذایی (مانند سرخ کردن) و بالقوه فعال زیستی اجزای مواد غذایی که می تواند موجب التهاب روده و افزایش استعداد ابتلا به بیماری التهابی روده محققان نتیجه گیری کرد.

بودجه برای این مطالعه از موسسه ملی سلامت موسسه ملی دیابت و دستگاه گوارش و بیماری های کلیوی است.

منبع: دانشگاه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de