این قطرات محفظه اما هیچ موانع

یک آزمایشگاه جدید روش ایجاد محفظه درون یک مایع که مثل قطره روغن در آب از هم جدا هستند اما هیچ مانع فیزیکی بین آنها است.

این روش می تواند کمک به محققان در درک که چگونه سلول های انسان با استفاده از شبیه “membraneless محفظه” به جداسازی و تمرکز بر اجزای مهم در فرآیندهای سلولی واکنش های شیمیایی یا بیولوژیکی دیگر توابع.

محققان توسعه یافته و با استفاده از این روش برای ایجاد مجتمع چند برش محفظه و محفظه داخل محفظه تمام و بدون هر گونه فیزیکی تقسیم یا غشاهای. نتایج خود را به نظر می رسد در مجله Biomacromolecules.

“یک سلول دارای یک تنوع از محفظه یا ظروف مانند هسته و میتوکندری با غشاء جداگانه که مطالب خود را از بقیه سلول” می گوید: گرگوری کوه دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا و نویسنده این مطالعه است. “این محفظه به کمک سلول انجام کارهای مختلف در مکان های مختلف. اما محققان در ادامه به کشف محفظه در داخل سلول است که عدم فیزیکی بیرونی غشاء و است که می تواند فرم و سپس حل به عنوان مورد نیاز است. اختلال در این membraneless محفظه شده و دخیل در بیماری هایی مانند ALS, بیماری آلزایمر و دیابت نوع 2 است.”

Membraneless محفظه درون سلول نتیجه از جدایی از مولکول مثل پروتئین و RNA به فاز مایع. برای ایجاد membraneless محفظه در آزمایشگاه محققان ترکیب ساده شارژ پلیمرها از تکرار اسیدهای آمینه و/یا اسیدهای نوکلئیک در آب است. این پلیمرها شد fluorescently برچسب اجازه داده است که محققان برای نظارت بر نتیجه فعل و انفعالات.

به عنوان متهم پلیمرها تعامل با بارهای مخالف جذب محفظه مجزا تشکیل شده در مایع با هیچ فیزیکی تقسیم. ترکیب چهار پلیمرها اجازه محققان برای تولید قطرات با دو محفظه و همچنین محفظه های-درون-محفظه. ترکیب شش پلیمر تولید قطرات با سه محفظه.

“این روش ساده اجازه می دهد تا ما را به درک اساسی شیمی چگونه چند فاز محفظه می تواند فرم و حل شده در یک سلول می گوید:” کوه. “سپس ما می تواند ساخت تا پیچیدگی. عواملی مانند دما و غلظت نمک اسیدی و اتهام قدرت پلیمرها می تواند تحت تاثیر قرار دهد که چگونه این محفظه رفتار می کنند بنابراین مهم است که به درک مشترک از شرایط زیر که شکل گیری آنها ممکن است.”

به درک که چگونه مولکول ممکن است تجمع در داخل محفظه محققان اضافه شده درشت مولکول پروب. آنها دریافتند که پروب تمایل به تجمع در داخل محفظه است که شامل پلیمرهای داشتن قوی ترین شارژ مبتنی بر تعامل با پروب.

“Membraneless محفظه ممکن است فرم در درون یک سلول برای انجام یک کار خاص با استفاده از مولفه های خاص می گوید:” کوه. “اما معلوم نیست چگونه این کنترل همراه چه اجزای رفتن کجا و چرا برخی از مولکول ها تا پایان در یک محفظه در مقابل دیگری. با شناسایی خواص است که تعیین می کند که در آن پروب مولکول در نهایت در چند فاز محفظه ما می توانید شروع به درک که چگونه سلول ها ممکن است آماده شدن برای واکنش های شیمیایی.”

بعدی محققان در حال بررسی نحوه انتخابی حل و اصلاحات فردی محفظه با استفاده از انواع مکانیسم های کنترل. به عنوان مثال دستکاری یکی از شارژ پلیمرهای درون یک محفظه آن را خنثی می تواند باعث شود که محفظه به صورت انتخابی حل در درون یک محفظه چند سیستم.

“در نهایت ما امیدواریم که به کنترل زمانی که محفظه ظاهر می شود و چه نوع مولکول های حاوی آنها می گوید:” کوه. “ما همچنین امیدواریم که برای ایجاد سیستم های با چند نوع از membraneless محفظه است که می تواند به صورت جداگانه کنترل می شود. کار ما فراهم می کند و زمینه را برای یک مدل تجربی از چند محفظه membraneless organelles درون سلولهای زنده است و ممکن است یک روز نیز به ما اجازه می دهد برای ایجاد مصنوعی با سلول های چند فاز محفظه.”

در علاوه بر این به کوه تیم تحقیقاتی شامل کریستین Keating استاد شیمی در پن استیت. حمایت از کار آمد از بنیاد ملی علوم.

منبع: Penn State

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im