این آموزش مغز بسته نرم افزاری خواهد Reprogram ذهن خود را برای حداکثر روانی خروجی

آیا شما می خواهید خود را برای بهبود فکری ، تقویت حافظه و تمرکز خود را? درک همه چیز سریع تر و موثر تر ؟ فکر می کنم به وضوح و حل مشکلات بیشتر راحتی ؟ خوب, خبر خوب این است که شما می توانید. باور کنید یا نه دهه ها تحقیق در روانشناسی و علوم رفتاری, علوم اعصاب باید منجر به توسعه برخی بسیار موثر مغز آموزش تکنیک ها و استراتژی. و در حال حاضر تسلط بر آنها را راحت تر از همیشه است با تشکر از این جامع brain training course بسته نرم افزاری.

وجود دارد تمام انواع مکمل های تغذیه ای طراحی شده به منظور افزایش شناخت و برخی از آنها نشان داده شده است موثر باشد. اما آنچه بسیاری از مردم نمی دانند این است که فکری تناسب اندام زیادی مانند آمادگی جسمانی. در پایان روز, مهم نیست که چقدر خوب خود را تغذیه است که اگر شما کار نمی کند شما نمی توانید قوی تر است. دوره. همان درست است از ذهن است.

خوشبختانه مغز آموزش دوره های ذکر شده در زیر ارائه مهارت های شما نیاز به rewire مغز و بهتر ایجاد عادات به منظور بهبود انعطاف پذیری شناختی و به حداکثر رساندن تولید جدید سلول های مغز. قبل از شما آن را بدانید شما قادر خواهید بود به فکر می کنم سریع تر یادگیری موثر تر و تمرکز طولانی تر است.

شیفته ؟ شما باید باشد. اجازه دهید نگاهی نزدیک تر است.

Brain Training Bundles
پشته اجتماعی

انعطافپذیری عصبی, همچنین شناخته شده به عنوان انعطاف پذیری شناختی است که توانایی به “rewire” مغز خود را حذف سودمند الگوهای تفکر و یا عادات ذهنی و جایگزین کردن آنها با مفید هستند. این دوره آنلاین از مغز آکادمی تدریس توسط روانشناس گرگوری Caremans متخصص در Neurocognitive رویکرد رفتاری. آن را به شما یک پایه در علوم و تحقیقات برش لبه پشت neuroplasticity سپس شما میآموزد که چگونه به مهار قدرت خود و تغییر روش مغز خود را از زمین تا.

این دوره شامل 30 سخنرانی و 2.5 ساعت از کل محتوا. هر چند آن را به طور معمول هزینه $149.99 به ثبت نام در حال حاضر یک اشتراک به شما طول عمر 24/7 دسترسی به تمام مطالب فقط برای $10.99.

اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر و یا ثبت نام.

Brain Training
پشته اجتماعی

دوره دیگری از مغز آکادمی بنیانگذار گرگوری لب, استاد مغز شما طراحی شده است برای کمک به شما را بهتر درک شناختی الگوهای حاکم بر زندگی خود را. در نظر گرفتن یک Neurocognitive رفتاری و رویکرد این دوره ترکیبی از علوم اعصاب اجتماعی, روان شناسی و علوم رفتاری برای کمک به شما را در درک چگونه ذهن خود را با این نسخهها کار. سپس آن را به شما نشان می دهد چگونه به استفاده از این بینش شخصی خود را برای بهبود زندگی و ایجاد روابط قوی تر.

این دوره شامل 65 سخنرانی و 3 ساعت از کل محتوا. هر چند آن را به طور معمول هزینه $199.99 به ثبت نام در حال حاضر شما می توانید طول عمر 24/7 دسترسی به تمام مطالب فقط برای $12.99.

اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر و یا ثبت نام.

Camera lense.
پشته اجتماعی

در حالی که هر دو از دوره های دیده ایم که تا کنون ارائه ارزش باور نکردنی, شما می توانید حتی بیشتر ارزش با عضویت در مغز آموزش دوره بسته نرم افزاری.

این سوپر مغز آموزش بسته نرم افزاری به شما می دهد دسترسی به چهار دوره های آنلاین با تقریبا 20 ساعت از علم مبتنی بر استراتژی برای تقویت ذهنی خود را به خروجی. این بسته نرم افزاری شامل Neuroplasticity دوره از مغز آکادمی و همچنین سه نفر دیگر در دوره های عمیق.

تبدیل شدن به یک SuperLearner 2: یادگیری سرعت خواندن و تقویت حافظه به بررسی های عصبی و شناختی فرآیندهای درگیر در یادگیری و سپس با استفاده از این پایه برای آموزش سرعت خواندن و پیشرفته تکنیک های حافظه.

قدرت تمرکز: تقویت مغز خود را به بررسی توانایی مغز برای تمرکز از تعدادی از زوایای مختلف و بررسی انواع سیستم های مغز و neurochemicals. همچنین به بررسی انواع مختلف حواس او را پرت های ما به صورت روزانه فراهم می کند و راهنمایی و استراتژی برای به حداکثر رساندن ظرفیت خود را به تمرکز.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, علم مبتنی بر مغز آموزش: بهبود مغز خود را و زندگی بررسی چگونه neurogenesis و انعطافپذیری عصبی—یعنی ایجاد سلول های مغز و سپس قرار دادن آن دسته از سلول های مغز به خوبی استفاده—پایه و از هر گونه تلاش برای بهبود کلی عملکرد مغز است. سپس آن را به بررسی های مختلف انتخاب شیوه زندگی است که کمک کند و یا مانع این روند بنابراین شما می توانید انتخاب خواهد شد که خود را به حداکثر رساندن ذهنی خروجی.

به صورت جداگانه در این دوره در این بسته نرم افزاری خواهد هزینه $597.98. در حال حاضر شما می توانید طول عمر 24/7 دسترسی به تمام چهار فقط برای $19.99.

اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر و یا ثبت نام.

Books.
پشته اجتماعی

مغز تقویت کننده بسته نرم افزاری به شما می دهد دسترسی به چهار دوره های آنلاین با تقریبا بیش از 8 ساعت مطالب طراحی شده برای کمک به شما در بهبود حافظه و افزایش مهارت های خواندن و سرعت بخشیدن به یادگیری است. مانند سوپر مغز آموزش, بسته نرم افزاری, مغز, تقویت کننده بسته نرم افزاری شامل Neuroplasticity دوره از مغز آکادمی به همراه سه نفر دیگر از دوره های نوآورانه.

بهبود حافظه خود را است یک دوره مقدماتی در مورد چگونگی بهبود حافظه است. در طول دوره 22 سخنرانی های آن را پوشش می دهد اصول اولیه حافظه چگونه کار می کند, راه هایی برای بهبود کلی عملکرد شناختی و استراتژی های خاص است که به بهبود توانایی خود را به یاد مجموعه از نظر الگوهای اقلام و اشیاء و حقایق.

سرعت بخشیدن به یادگیری خود را & به دست آوردن هر مهارت جدید متشکل از 21 سخنرانی است که شما را یک گام به گام روند برای تسریع مهارت های یادگیری خود را. این دوره بر اساس برش لبه سریع آموزش تحقیقات انجام شده توسط برخی از جهان برجسته کارشناسان یادگیری.

در نهایت سرعت نهایی درس خواندن به بررسی پنج علل آهسته خواندن است که اکثر مردم انتخاب کنید تا در مدرسه است. پس از آن البته توضیح می دهد که چهار تکنیک های مختلف است که با 15 دقیقه از زمان تمرین در هر روز می تواند دو یا سه برابر سرعت خواندن خود را.

دوره های آموزشی در این بسته نرم افزاری به طور معمول هزینه $796 به صورت جداگانه. اما در حال حاضر زمانی که شما مشترک شما می توانید طول عمر 24/7 دسترسی به تمام چهار فقط برای $19.99.

اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر و یا ثبت نام.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im