این زمان دشوار است اما درمان آنلاین می تواند کمک به شما از طریق آنها

بیش از همیشه وقتی که می آید به ما به طور کلی خوب بودن سلامت روان است فقط به عنوان مهم به عنوان سلامت جسمی. اما حتی قبل از همه گیر بسیاری از عوامل مانع مردم از دنبال هدایت واقعی سلامت روان حرفه ای. برخی از افراد دارای شرایط پزشکی که جلوگیری از آنها را از خروج از خانه و یا در مناطقی زندگی می کنند بدون مقدار زیادی از دسترسی به بهداشت روانی منابع است. برخی از مردم نمی توانیم به یک درمانگر مراجعه کنید. برخی از مردم فکر نمی کنم آنها می توانید برای باز کردن به کسی که به صورت چهره به چهره و یا آنها نگران طولانی انگ زدن از دیدن یک حرفه ای است. و برخی از مردم فقط نمی تواند به نظر می رسد به تناسب سنتی فرد در جلسات درمانی به برنامه پر مشغله خود را. اما خبر خوب این است که تکنولوژی می تواند به حذف بسیاری از این موانع است. در واقع درمان آنلاین سیستم عامل مانند BetterHelp در حال ساخت, موثر, با کیفیت بالا, روانی, بهداشت و درمان در دسترس تر از همیشه.

البته همانطور که حس مشترک نشان می دهد آنلاین, درمانی می تواند جایگزین سنتی چهره به چهره و مشاوره در هر مورد. مردم در برخورد با مسائل جدی تر و بیماریهای روانی نیاز به یک سطح از دست مراقبت است که به سادگی نمی توان ارائه شده از طریق تلفن و یا اینترنت. علاوه بر این آنلاین-تنها ارائه دهندگان مجاز به رسمی تشخیص و نمی تجویز داروها. اما برای بسیاری از رایج ترین مسائل مربوط به سلامت روانی مردم صورت آنلاین درمانی می تواند یک جایگزین عالی برای مشاوره سنتی.

تعدادی از مطالعات اخیر نشان داده اند که درمان شناختی رفتاری می تواند فقط به عنوان موثر به عنوان سنتی در شخص درمانی در درمان مسائل مشترک مانند اضطراب و افسردگی است. چه چیزی بیشتر, مشاوره آنلاین گرایش به صرفه تر در فرد درمان به دلیل آن را کاهش اجاره بها و هزینه های سفر برای درمانگران. بنابراین اگر شما فکر می کنم شما می تواند به نفع از صحبت کردن به یک روان, بهداشت حرفه ای, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن تلاش آنلاین مشاوره قبل از تبدیل به سنتی در فرد درمان است.

که ما به ارمغان می آورد به BetterHelp.

online therapy betterhelp
تصویر توآ Heftiba از طریق Unsplash

BetterHelp بزرگترین مشاوره آنلاین پلت فرم در جهان است. آنها راحت و با احتیاط و مقرون به صرفه دسترسی به مشاوره حرفه ای در هر زمان از طریق یک کامپیوتر قرص یا گوشی های هوشمند.

هنگامی که شما ثبت نام برای BetterHelp اولین چیزی که آنها می خواهید انجام دهید این است که بازی شما با یک مشاور که متناسب با مسائل خاص و اهداف و ترجیحات. همه BetterHelp ارائه دهندگان خدمات به طور کامل با مجوز و معتبر روانشناس (دکترا / PsyD) ازدواج و خانواده درمانگران (LMFT), بالینی, اجتماعی کارگران (LCSW / LMSW) و یا مجوز حرفه ای مشاوران (LPC) با مدرک کارشناسی ارشد یا دکترای خود را در رشته خود و حداقل سه سال و 2000 ساعت از تجربه. از آنجا که هیچ محدودیت جغرافیایی شانس خود را برای پیدا کردن کسی که متخصص در منطقه شما نیاز به به طور چشمگیری افزایش یافته است. اما اگر شما شروع به فرآیند مشاوره و احساس خود را مشاور مناسب است شما می توانید بپرسید به همسان با یک مشاور در هر زمان.

با BetterHelp شما چهار راه های مختلف برای برقراری ارتباط با مشاور خود, بنابراین شما می توانید انجام آنچه با این نسخهها کار بهترین برای شما. شما می توانید با ارسال پیام در هر زمان از روز یا شب و مشاور خود پاسخ خواهد داد در راحتی خود را. این دارای این مزیت متمایز از اجازه دادن به شما همه چیز خاموش قفسه سینه خود را در لحظه دقیق شما در حال فکر کردن در مورد آنها. آن را نیز اجازه می دهد تا شما را به مراجعه به مکالمه خود را هنگامی که شما نیاز به. هنگامی که شما احساس می کنید شما نیاز فوری تر و تعاملی بازخورد شما می توانید راه اندازی یک چت زنده, تلفن تماس و یا ویدئو کنفرانس.

تمام خدمات ارائه شده از طریق BetterHelp آمده با یک هزینه تخت صورتحساب در یک ماه به ماه بر اساس. قبض خود را بستگی دارد خاص خود را مشاور اما به طور کلی هزینه محدوده از $40 به 70 دلار در هر هفته. که فوق العاده کم با توجه به میزان دسترسی که به شما می دهد به مشاور خود.

بنابراین آیا شما یک مشاوره veteran به دنبال چیزهایی را تغییر دهید و یا شما به فکر تلاش مشاوره حرفه ای برای اولین بار شما نیاز به نگاهی به BetterHelp.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de