هنوز هم وجود دارد زمان به صرفه جویی در حدود نیمی از زمین های زمین

تقریبا نیمی از زمین یخ-رایگان زمین باقی می ماند مهم بدون تاثیر انسان بر اساس یک مطالعه جدید.

مطالعه در تغییر جهانی زیست شناسی , مقایسه چهار اخیر نقشه های جهانی از تبدیل اراضی طبیعی به انسان با استفاده از زمین برای رسیدن به نتیجه گیری خود را. بیشتر تحت تاثیر نیمی از زمین در اراضی شامل شهرهای croplands و مکان به شدت ranched یا استخراج.

“تشویق غذای آماده از این مطالعه این است که اگر ما با سرعت و قاطعانه عمل وجود دارد باریک پنجره که در آن ما هنوز هم می توانید صرفه جویی در تقریبا نیمی از کره زمین به زمین در یک نسبتا دست نخورده دولت می گوید:” منجر نویسنده Jason Riggio, یک محقق فوق دکترا در موزه حیات وحش و ماهی شناسی در دانشگاه کالیفرنیا ،

A mountain stands against blue sky behind a huge swath of forest land, with rivers winding through it
بروکس محدوده در سراسر امتداد شمال آلاسکا است. Boreal جنگل ها در شمال امریکا در میان بزرگترین مناطق تجربه نسبتا کم تاثیر انسان. (اعتبار: Jason Riggio/UC Davis)

این مطالعه با هدف اطلاع آینده جهانی کنوانسیون تنوع زیستی—کنفرانس احزاب 15. این نشست تاریخی برنامه ریزی شده بود به رخ می دهد در چین این سقوط بود اما به تعویق افتاد و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس. در میان این جلسه را از اهداف ایجاد مینماید و بالاتر, اهداف برای زمین و حفاظت از آب.

“انسان خطر ابتلا به بیماری هایی مانند COVID-19 می تواند با کاهش توقف تجارت و فروش حیات وحش و به حداقل رساندن انسان نفوذ به مناطق وحشی.”

حدود 15 درصد از سطح خشکی زمین و 10 درصد از اقیانوس ها در حال حاضر محافظت در بعضی از فرم. اما رهبری سازمان از جمله طبیعت نیاز به نصف و نیمه زمین پروژه وجود داشته است پررنگ جهانی خواستار دولت ها را متعهد به حفاظت از 30 درصد از زمین و آب سال 2030 و 50 درصد تا سال 2050.

دست نخورده طبیعی زمین در سراسر جهان می تواند کمک به تصفیه هوا و آب, بازیافت مواد مغذی و افزایش حاصلخیزی خاک و حفظ گرده افشانی گیاهان و شکستن ضایعات. ارزش حفظ این حیاتی اکوسیستم خدمات به انسان اقتصاد قرار داده شده در تریلیون دلار در سال است.

حفاظت از زمین و بیماری هایی مانند COVID-19

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر تکان دادن جهان نشان می دهد اهمیت حفظ اراضی طبیعی برای جدا کردن حیوانات و فعالیت های انسانی. پیشرو نقاط شواهد علمی به این احتمال که سارس-CoV2 ویروس عامل این بیماری COVID-19 یک زئونوز ویروس است که شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان است. ابولا, ویروس آنفلوآنزای مرغی و سارس هستند و دیگر بیماری ها شناخته شده اند که ریخته به جمعیت انسانی از حیوانات غیرانسان.

“انسان خطر ابتلا به بیماری هایی مانند COVID-19 می تواند با کاهش توقف تجارت و فروش حیات وحش و به حداقل رساندن انسان نفوذ به مناطق وحشی” می گوید: ارشد نویسنده اندرو Jacobson, استاد GIS و حفاظت در Catawba کالج در کارولینای شمالی.

“…این اهداف هنوز هم در دسترس است.”

جاکوبسن می گوید که منطقه ای و ملی برنامه ریزی استفاده از زمین است که شناسایی و مناسب منطقه بهترین مکان مناسب برای رشد شهری و کشاورزی می تواند کمک به کنترل گسترش توسعه انسانی. ایجاد و حمایت از دیگر مناظر, به خصوص کسانی که در حال حاضر دچار کم انسان اثرات نیز مفید خواهد بود.

کدام مناطق باید حداقل انسان تاثیر?

در میان بزرگترین و کم تاثیر مناطق گسترده ای در امتداد شمالی, جنگل و دشت در سراسر شمال آفریقا و آمریکای شمالی و بیابان وسیع مانند صحرا در آفریقا و استرالیا جای دور افتاده. این مناطق تمایل به سردتر و/یا خشک کن و کمتر مناسب برای کشاورزی است.

“اگر انسان با استفاده از زمین به طور فزاینده ای تهدید باقی مانده زمین زیستگاه های طبیعی به خصوص در گرمتر و بیشتر مهمان نواز مناطق نزدیک به نیمی از زمین هنوز در مناطق بدون در مقیاس بزرگ استفاده از فشرده می گوید:” coauthor Erle الیس استاد جغرافیا در دانشگاه مریلند-Baltimore County است.

مناطق با داشتن پایین نفوذ انسان لزوما محروم کردن مردم دام و یا مدیریت پایدار منابع است. متعادل حفاظت پاسخ که آدرس زمین حاکمیت و وزن آن در کشاورزی حل و فصل و یا سایر منابع نیاز دارد با حمایت از خدمات اکوسیستم و تنوع زیستی ضروری است نویسندگان این مقاله توجه داشته باشید.

“دستیابی به این تعادل لازم خواهد بود اگر ما امیدواریم که برای دیدار با بلند پروازانه اهداف حفاظت می گوید:” Riggio. “اما مطالعه ما خوش بینانه نشان می دهد که این اهداف هنوز هم در دسترس است.”

منبع: UC Davis

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de