هیچ شواهد خوبی است که هیدروکسی کلروکین دعوا COVID-19

حتی اگر هیچ قوی و قانع کننده شواهد نشان می دهد که آن را نشانی از هر رئیس جمهور تهمت همچنان به مشتری جلب کردن ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای COVID-19.

شواهد تهمت ذکر است به خصوص شل و ول بورسی گزارش. وجود دارد هنوز به اندازه کافی بزرگ تصادفی و دوسوکور کارآزمایی بالینی برای هیدروکسی کلروکین به قطعی نتیجه گیری آنچه که تحت تاثیر مواد مخدر بر COVID-19 بيمار.

پس چرا تهمت نگه داشتن فشار هیدروکسی کلروکین? سخاوتمندانه تفسیر خواهد بود که او را مشتاق به پیدا کردن یک راه حل برای این بیماری همه گیر. و از آنجا که این دارو در حال حاضر مورد تایید FDA برای مبارزه با مالاریا و لوپوس آن را ساده تر برای توزیع آن از طریق اورژانس با استفاده از مجوز از آن خواهد بود برای به دست آوردن یک داروی جدید تایید شده است.

اما نیویورک تایمز گزارش می دهد که تهمت و برخی از همکاران خود را باید صندوق های سرمایه گذاری در شرکت سانوفی که تولید کننده نام و نام خانوادگی-نام تجاری نسخه هیدروکسی کلروکین. که بدان معنی است که اگر فروش مواد مخدر تا تهمت شخصا می ایستد به سود.

مغلوب ساختن پیشی جستن است ضامندار به یک کارآزمایی بالینی است که پیشنهاد این دارو می تواند کمک کند. اما محاکمه کوچک است و جنس بنجل که آن را واقعا نمی تواند در نظر گرفته شود شواهد آمار اخبار گزارش.

در ضمن بورسی گزارش می دهد که یک دانش سطحی از دیگر مطالعات نیز همه بیش از حد کوچک به طور قطعی نشان می دهد که داروی بی ضرر است به COVID-19 بيمار در بهترین و خطرناک در بدترین حالت.

“داده ها واقعا فقط در حد پیشنهاد” دکتر Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: CBS در روز یکشنبه. “شده اند وجود دارد موارد که نشان می دهد ممکن است وجود داشته باشد یک اثر و دیگران وجود دارد را نشان می دهد هیچ اثر. بنابراین من فکر می کنم از نظر علم من فکر نمی کنم ما می تواند قطعی می گویند کار می کند.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>