وجود دارد مقدار زیادی از کشف حدود coronavirus انتقال

دو مهندسان محیط زیست توصیف پتانسیل انتقال مسیر COVID-19 و پیامدهای آن از جمله نیاز به کمی بیشتر ویروس پژوهش است.

بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد چگونه SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 گسترش از طریق محیط زیست است. یک دلیل عمده برای این است که رفتارها و صفات ویروس ها بسیار متغیر—برخی از گسترش بیشتر به راحتی از طریق آب دیگران از طریق هوا; برخی از آنها پیچیده در لایه ای از مولکول های چرب است که کمک به آنها را جلوگیری از میزبان خود سیستم ایمنی بدن در حالی که دیگران هستند “برهنه”.

این باعث می شود آن فوری برای محیط زیست مهندسین و دانشمندان به همکاری در تعیین ویروسی و ویژگی های زیست محیطی که بر انتقال از طریق سطوح هوا و ماده مدفوع با توجه به اسکندریه بوهم یک دانشگاه استنفورد استاد مهندسی عمران و محیط زیست و Krista Wigginton, استاد مدعو در گروه مهندسی عمران و محیط زیست و استادیار در دانشگاه میشیگان.

در محیط زیست, علم و فناوری, بوهم و Wigginton تماس به صورت گسترده تر و دراز مدت تر و رویکرد کمی به درک ویروس ها مانند SARS-CoV-2 که در حال گسترش از طریق محیط زیست است.

آنها همچنین محققان اصلی در بنیاد ملی علوم تامین مالی پروژه بررسی انتقال coronaviruses بین پوست و مواد دیگر اثر اشعه ماوراء بنفش و نور خورشید در coronaviruses و ارتباط بین شیوع بیماری و ویروس غلظت فاضلاب.

در اینجا بوهم و Wigginton بحث در مورد شکاف های دانش پیامدهای بالقوه برای ایمن آب تحقیقات امیدوار کننده مسیر و دیگر مسائل مربوط به کنترل از ویروس ها از جمله SARS-CoV-2:

منبع: دانشگاه استنفورد

اصلی مطالعه DOI: 10.1021/acs.est.0c01476

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>