وجود حیات Coronavirus موارد در چین

تجدید حیات از coronavirus موارد شروع به ضربه چین و همچنین کشورهای دیگر از جمله کره جنوبی و آلمان فقط به عنوان دولت شروع به شل محدودیت. حتی ووهان چین شهر و کانون در حال حاضر جهانی و همه گیر با تجربه جدید خوشه از پنج مورد.

روند دولت نگران است. این بسیار ترس از موج دوم و یا یک علامت کوچکتر و قابل کنترل دره ها و قله ها به عنوان تست در دسترس می شود برای تعداد زیادی از مردم ؟

در حالی که آن را هنوز هم خیلی زود به پیش بینی مقیاس این موج دوم — اگر معلوم شود یکی در همه, به عنوان مخالف به آماری سر و صدا آن را نشان می دهد که کشورهای در حال تغییر به سمت یک ضربت سخت زدن یک مول روش قرار دادن یک شماره کوچکتر از آتش سوزی به جای سازماندهی پتو قوانین شامل در سراسر کشور گسترش یافته است.

مقامات چینی گزارش شده 17 مورد جدید بیش از آخر هفته گاردین گزارش که روز دوم دو رقمی موارد جدید و به بالاترین سطح خود در تقریبا دو هفته است. این گریه به دور از چهار رقمی روزانه موارد جدید این کشور با تجربه در فوریه — اما هنوز شوم روند کشنده و بسیار مسری ویروس.

چین جدید موارد تا حد زیادی جدا شده به مناطق در شرق. شولن یک شهرستان در استان جیلین در مرز کره شمالی و روسیه بود به قرار زیر جزئی مستند بیش از آخر هفته پس از مقامات گزارش 13 مورد جدید. مناطق دیگر نیز قرار داده می شود تحت تمدید مستند بیش کوچکتر شیوع است.

تعداد موارد جدید مربوط به کاباره ها در سئول کره جنوبی نیز مقامات نگران پتانسیل موج دوم. به عنوان یک نتیجه, کافه ها و باشگاه ها دوباره به طور موقت بسته در پایتخت. کره جنوبی دولت حتی به عقب رانده بازگشایی مدارس.

اما مقامات هشدار داد که موارد جدید لزوما به این معنی نیست موج دوم در راه است.

“موج اول به پایان رسیده است و تا به حال یک استراحت برای شروع یکی دیگر از بیماری همه گیر” Jung Eun Kyeong, مدیر-کل کره جنوبی مرکز کنترل بیماری گفت NBC News در طول یک جلسه در روز دوشنبه.

“بیش از این نمی تا زمانی که آن را بیش از” اشاره کرد دولت کره جنوبی ماه Jae-در روز یکشنبه اشاره کرد که کره جنوبی “هرگز نباید پایین تر [خود] نگهبان در مورد بیماری پیشگیری است.”

همانطور که آلمان تصمیم به ترک بازگشایی اقدامات برای آن فرد 16 متحده با شهروندان بازگشت به رستوران ها و کافه ها در برخی مناطق کشور اشاره کرد که “نرخ تولید مثل” — چگونه بسیاری از مردم یک فرد آلوده به پایان می رسد تا آلوده به نوبه خود — به نظر می رسد به افزایش به 1.1 در این کشور اروپایی زنگ زنگ زنگ.

آلمان مرکز کنترل بیماری ها, با این حال ادعا کرد که هنوز هم وجود دارد عدم قطعیت در اطراف آخرین تخمین می زند — اما اشاره کرد که بیشتر اطلاعات حیاتی بود. قوانین فدرال در آلمان دولت است که هر شهرستان با بیش از 50 مورد در هر 100,000 نفر خواهد بود قفل کردن سی ان ان گزارش.

ترس آمده فقط به عنوان کشورهای در حال شروع روند بازگشت به حالت عادی — در حالی که حفظ سلامت و ایمنی از جمله اقدامات اجتماعی فاصله و تشویق استفاده از پوشش صورت.

دیزنی لند در شانگهای بازگشایی شد به روز دوشنبه البته با افزایش سلامت و ایمنی اقدامات است. اولین رستوران بازگشایی در آلمان بیش از آخر هفته. در اوایل این ماه در کره جنوبی اعلام کرد که بیس بال و فوتبال مسابقات انتظار می رود برای شروع دوباره البته بدون ورزشگاه مخاطبان است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de