تاپیک تناسب اندام فاصله بین عمومی و homeschool دانش آموزان

Homeschooled نوجوانان ممکن است به طور قابل توجهی پایین شکم قدرت و استقامت از دانش آموزان مدارس دولتی که ملزم به شرکت در بدنی آموزش و پرورش, برنامه های, بر اساس یک مطالعه جدید.

این بود که با وجود تفاوت معنی داری بین دو گروه اندازه گیری شاخص توده بدن محققان دریافتند.

مطالعه مقایسه بهداشتی خاص معیارهای بین دو مجموعه از دانش آموزان 12 تا 17 که تمرکز از محققان بیش از چند سال گذشته.

در حالی که کار قبلی نشان داد homeschoolers باید انتظار اضافه شده بدون خطر به سلامت عمومی آنها در طول زمان مطالعه جدید به تساوی یک چند تفاوت از یک مجموعه داده لورا کبیری مدرس در دانشگاه رایس با حضور در تگزاس زن دانشگاه.

دانش آموزان مدرسه در این مطالعه ثابت کرد به طور قابل توجهی بهتر است در انجام curl-یو پی اس متریک است که اقدامات شکمی قدرت و استقامت.

روزانه خود را استفاده از کوله پشتی با وزن تا 25 درصد از وزن بدن خود را کافی برای تعامل هسته ای-ثبات عضلات می تواند توضیح دهد که محققان نوشتن.

“این در واقع یک موضوع داغ در کودکان, بهداشت و سلامتی, و من نمی خواهم کسی به فکر می کنم ما در حال تشویق دانش آموزان برای حمل بارهای سنگین در کوله پشتی خود را” کبیری می گوید.

“همه ما می دانیم که حمل کوله پشتی سنگین می تواند منجر به مشکلات عضلانی اسکلتی است. در واقع آمریکا کایروپراکتیک انجمن توصیه می کند یک کوله پشتی وزن بیش از 5-10% از وزن بدن.

“با این حال ما hypothesizing که کوله پشتی سنگین استفاده عمومی در میان دانش آموزان می تواند توضیحی برای تفاوت در قدرت هسته ای دیده می شود در مطالعه ما,” او می گوید.

“نامناسب آموزش و فرم برای تمرینات شکم در میان homeschoolers دیگری است. ما واقعا نمی دانیم که علت ریشه ای اما آیا دیدن تفاوت. این است که چرا ما به عنوان متخصصان بهداشت و سلامتی نیاز به انجام یک کار بهتر رسیدن به خانه از مدرسه جامعه” او می گوید.

محققان را به خود جلب کرد معیارهای از 132 شرکت کنندگان به طور مساوی تقسیم بین خانه و مدرسه دانش آموزان است. این homeschoolers در زمان استاندارد تست های آمادگی جسمانی برای اندازه گیری شاخص توده بدن توانایی اجرا به صورت استقامت و ظرفیت برای انجام curl-یو پی اس و فشار یو پی اس. محققان همسان این نتایج به دانش آموز داده های جمع آوری شده به عنوان مورد نیاز متحده است.

فشار-اعداد نشان داد یکی دیگر از جالب اختلاف. دانش آموزان مدرسه بودند به طور متوسط قادر به دیدار با الزامات اما homeschooled دانش آموزان به دقت از دست رفته آنها.

“تفاوت معنیداری در ميانگين برای فشار تست بود اما مهم برای سلامتی خود طبقه بندی می گوید:” coauthor کندال برایس یک دانشجو در مقطع کارشناسی که فارغ التحصیل این ممکن است.

برای مثال او به یک مثال که در آن 17 سال پسران در مدارس دولتی ممکن است نیاز به انجام 20 فشار یو پی اس و به طور متوسط 20.4 در حالی که خانه دانش آموزان را تنها 19. “وجود دارد هیچ تفاوت معنی داری وجود دارد اما آنچه ما می بینیم این است که بیشتر کودکان homeschool کاهش یافته و از سالم دسته” که آینه واقعی نتایج این مطالعه برایس می گوید.

“چگونه است که اتفاق می افتد ؟ از تجربه من, ما مربیان و معلمان پلی اتیلن اغلب به ما گفت ” شما باید انجام دهید 20,'” او به یاد می آورد. “یا ما می پرسند که چگونه بسیاری از ما به انجام. بنابراین معنی مشابه است اما مدرسه بچه ها می دانستند مرز به طوری که آنها قادر به فشار فقط آن گذشته است.”

کبیری می گوید homeschool نوجوانان تناسب اندام کسری بودجه می تواند بر سلامت خود را در کوتاه مدت و در آینده است. راه حل این است که به ارائه مشاوره بهتر برای آن دسته از دانش آموزان و پدر و مادر خود را.

“نتیجه اصلی این است که ما نیاز به انجام یک کار بهتر به عنوان بهداشت حرفه ای در رسیدن به این جامعه” کبیری می گوید. “آنها به خوبی در نظر گرفته شده و بسیار مایل به یادگیری در مورد روش و مناسب فرم برای انجام این تمرینات است.”

این مطالعه جدید به نظر می رسد در مجله آمریکایی سلامت آموزش و پرورش. تگزاس فیزیوتراپی بنیاد حمایت مطالعه است.

منبع: دانشگاه رایس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im