وجود دارد یک Biohazard در اتاق خواب خود را. اما این باکتری مقاوم به رختخواب می تواند کمک کند.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.


این احتمالا چیزی نیست که شما می خواهید به فکر می کنم اما خود را ورق و حوله و ملحفه پوشانده شده با باکتری ها و سایر میکروب ها. و این مورد حتی اگر شما در حال شستن آنها را یک بار در هفته. در حالی که این اطلاعات ممکن است لذت بخش برای شنیدن یک راه حل وجود دارد: معجزه نام تجاری ملافه و حوله توسط هوا.

چه مجموعه معجزه محصولات با نام تجاری جدا از سایر ورق و حوله ضد میکروبی نقره ای. این بافته شده به همه چیز تحت معجزه برچسب با نام تجاری و کشته شدن برخی از 99 درصد از باکتری ها. که به دلیل نقره ای یون های دارای بار مثبت است که متصل به باکتری ها و از بین می برد و آن را از داخل به خارج قبل از آن فرصتی برای تکرار.

به عنوان یک نتیجه از این باکتری ها-مسدود کردن نقره, معجزه ن ورق و حوله تمیز ماندن طولانی تر است و می تواند شسته شود تا آنجا که سه بار کمتر از حالت عادی محصولات ساخته شده با مصالح سنتی.

بنابراین اگر شما علاقه مند در ارائه معجزه ملافه و حوله امتحان کنید, نگاهی به همراه گزینه های زیر:

Bacteria-Resistant Bed Sheets
معجزه

معجزه خانه بسته نرم افزاری را به شما همه چیز شما نیاز به دریافت بهتر و تمیز کننده خواب شب. این شامل یک معجزه ورق مجموعه و مجموعه ای از معجزه فوق العاده-حوله مخمل خواب دار. همانطور که با تمام معجزه محصولات این حوله ها و ملافه حاوی ضد میکروبی نقره خود را برای کمک به ورق و حوله ماندن تمیز کننده دیگر.

ورق سرد تنفس و نرم و یک موضوع تعداد 480 بنابراین شما نمی خواهد که به فدا کردن آسایش برای نظافت. و فوق العاده با شکوه حوله ساخته شده از حق بیمه پنبه که حاوی عصاره خالص و طبیعی نقره به کمک به آنها اقامت لایو دیگر.

در کل شما دریافت خواهید کرد:

  • ورق مجموعه: 2 ملحفه, 1 نصب ورق 1 ورق مسطح
  • حوله: 2 حوله حمام, 2 حوله دست, 2 لیف ماساژور

و با سفارش یک بسته نرم افزاری شما صرفه جویی 25 درصد نسبت به سفارش این موارد به صورت جداگانه.

miracle bed sheets
معجزه

معجزه حرکت در بسته نرم افزاری است که درست مانند صفحه اصلی بسته نرم افزاری به جز همه چیز دو برابر شده است. شما دریافت می کنید:

2 ورق مجموعه: 4 ملحفه*, 2 نصب ورق 2 ورق مسطح
2 حوله مجموعه: 4 حمام و حوله و 4 حوله دست, 4 لیف ماساژور.

و آن را حتی بزرگتر ارزش پس شما را نجات دهد 33 درصد طبیعی, فرد, قیمت.

بنابراین اگر شما خسته از های خود را در اتاق خواب و حمام با میلیون ها نفر از موجودات میکروسکوپی اتمام معجزه سایت رسمی امروز.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>