وجود یک باکتری ثروت باد اورده در تخت خود را, اما این تکنولوژی بالا ورق می توانید تغییر دهید که

این احتمالا چیزی نیست که شما می خواهید به فکر می کنم اما گاهی اوقات حقیقت لطمه می زند. شانس خود را ورق و حوله و ملحفه در حال شنا کردن با باکتری ها و انواع دیگر میکروب – حتی اگر شما در حال شستن آنها را یک بار در هفته. در حالی که این اطلاعات ممکن است لذت بخش برای شنیدن وجود دارد یک راه برای کمک به مبارزه با این مشکل: با استفاده از معجزه نام تجاری ملافه و حوله توسط هوا.

راز معجزه محصولات با نام تجاری می آید از ضد میکروبی نقره ای که بافته شده است به همه چیز تحت معجزه تجاری و کشته شدن برخی از 99 درصد از باکتری ها. این باکتری ها-مسدود کردن خواص معنی است که خود معجزه جدید ملحفه ورق و حوله را تمیز ماندن طولانی تر – می توان آنها را شسته تا آنجا که سه بار کمتر از محصولات ساخته شده با مصالح سنتی. نقره باعث می شود معجزه محصولات اصل خود تمیز کردن و خود را مطابق با اصول بهداشتی.

بنابراین اگر شما علاقه مند در ارائه معجزه امتحان کنید در اینجا چند محصولات است که می تواند به شما برای شروع:

Miracle sheets are made with anti-bacterial silver.
معجزه

اگر شما کمتر نگران میکروب خود را در حوله از ورق تخت خود را, شما ممکن است فکر می کنم در مورد گرفتن یک امضا معجزه ورق را. این مجموعه اولیه از معجزه نام تجاری ورق با ضد میکروبی نقره و یک موضوع تعداد 480. و اگر شما نگران هستید شما باید به فدا کردن آسایش برای پاکیزگی نگران نه بیشتر چون معجزه تخت ورق سرد تنفس و نرم است.

miracle sheets
معجزه

اما اگر شما قرار داده به خصوص حق بیمه های بالا در آسایش معجزه دارای مجموعه ای از ورق های تخت و ملحفه است که مطمئن شوید که برای دیدار با حتی سخت ترین آسایش استاندارد. معجزه فوق العاده لوکس ورق های ساخته شده با همان ضد میکروبی نقره به عنوان معجزه را امضا ورق. اما آنها نیز با آمریکا-رشد Supima پنبه و یک موضوع تعداد 620. آنها به صراحت مهندسی برای “فوق العاده لوکس صاف و ابریشمی احساس می کنم.” یک ملکه به اندازه مجموعه ای از دو ملحفه نصب ورق و ورق مسطح گنجانده شده است.

miracle home bundle

دو بالش موارد دو ورق تخت و کامل حوله (که دو حوله حمام دو دست حوله و لیف ماساژور) همه همراه با هم را تشکیل می دهند معجزه خانه بسته نرم افزاری. آن را به خصوص یک معامله خوب از آنجا که شما صرفه جویی در حدود 25 درصد با خرید آنها در این راه به عنوان مخالف به خرید اقلام به صورت جداگانه. و شما همان بسته نرم افزاری تخفیف در هر کدام اندازه تشک شما خرید.

بنابراین اگر شما خسته از های خود را با میلیون ها نفر از موجودات میکروسکوپی نامرئی به چشم غیر مسلح به معجزه سایت رسمی و انبار کردن همه چیز شما نیاز دارید.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de