درمان افسردگی مبارزه برای افراد مبتلا به بیماری پارکینسون

افراد مبتلا به بیماری پارکینسون که در تعامل با شناختی رفتاری هستند احتمال بیشتری برای غلبه بر افسردگی و اضطراب بر اساس یک مطالعه جدید.

درمان شناختی رفتاری است که شکلی از روان درمانی است که باعث افزایش آگاهی از تفکر منفی و آموزش مهارت های مقابله ای.

حدود 50 درصد از افراد مبتلا به بیماری پارکینسون را تجربه افسردگی و تا 40 درصد از اختلال اضطراب است.

“روانی عوارض ناشی از بیماری پارکینسون تاثیر بیشتری بر روی کیفیت زندگی و عملکرد کلی از موتور علائم این بیماری می گوید:” منجر نویسنده Roseanne Dobkin استاد روانپزشکی در دانشگاه راتگرز رابرت وود جانسون دانشکده پزشکی.

“درمان افسردگی می تواند سرعت بخشیدن فیزیکی و شناختی کاهش سازش استقلال و آن را مشکل تر برای افراد فعالانه مدیریت سلامت خود مانند مصرف دارو, ورزش و مراجعه به درمانگر فیزیکی.”

افسردگی در بیماران مبتلا به پارکینسون است که در زیر به رسمیت شناخته شده و اغلب درمان نشده می رود. در میان کسانی که تحت درمان داروهای ضد افسردگی رایج ترین روش هر چند بسیاری از بیماران همچنان به مبارزه با علائم افسردگی است.

محققان به بررسی چگونگی اضافه کردن درمان شناختی رفتاری به مراقبت از افراد در حال حاضر دریافت خواهد خود را تحت تاثیر قرار افسردگی است.

درمان شناختی رفتاری جلسات کمک به بیماران بررسی مجدد معمول خود را راه مقابله با چالش های روزمره پارکینسون. محققان به صورت جداگانه متناسب با درمان با هدف قرار دادن افکار منفی مانند “من هیچ کنترل”—و رفتارهای اجتماعی از جمله خروج و یا بیش از حد نگران کننده است. درمان نیز با تاکید بر استراتژی برای مدیریت این بیماری مانند ورزش پایبندی دارو و واقع بینانه تنظیم اهداف روزانه.

محققان ثبت نام 72 نفر مبتلا به هر دو بیماری پارکینسون و افسردگی است. همه شرکت کنندگان ادامه داد: استاندارد خود را درمان. علاوه بر این نیمی از شرکت کنندگان (37 نفر) نیز دریافت درمان شناختی رفتاری تلفنی هفتگی به مدت سه ماه و سپس ماهانه به مدت شش ماه.

در پایان درمان افراد دریافت تنها مراقبت استاندارد نشان داد هیچ تغییری در خود و سلامت روانی در حالی که 40 درصد از بیماران دریافت کننده درمان شناختی رفتاری خود را نشان داد افسردگی و اضطراب و کیفیت زندگی می شود “بسیار بهبود یافته است.”

راحتی از تلفن های درمان کاهش موانع برای مراقبت از اجازه دادن به بیماران برای دسترسی به شخصی مبتنی بر شواهد روان درمانی, درمان بدون نیاز به ترک خانه های خود Dobkin می گوید.

“قابل توجه بسیاری از افراد مبتلا به پارکینسون دریافت نمی کند بسیار مورد نیاز بهداشت روانی و درمان به منظور تسهیل فعال مقابله با چالش های روزانه سوار با وضعیت پزشکی خود,” او می گوید.

“این مطالعه نشان می دهد که اثرات شناختی رفتاری آخرین طولانی فراتر از زمانی که درمان را متوقف کرده و می توان در کنار استاندارد عصبی مراقبت به بهبود جهانی بیماری پارکینسون نتایج.”

این مطالعه به نظر می رسد در مغز و اعصاب.

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>