درمان دسته کوچک موسیقی جاز کمک می کند تا مردم در زندان ترک سیگار

ترکیب رفتاری و جایگزینی با نیکوتین درمانی می تواند کمک به مردم در زندان و یا زندان ترک سیگار محققان گزارش.

یک مطالعه جدید در مجله آمریکایی سلامت مردان نشان می دهد که ترکیبی از گروه مبتنی بر وابستگی به توتون و تنباکو و درمان جایگزینی با نیکوتین درمانی ارائه می دهد یک راه موثر و عملی برای کاهش وابستگی به توتون و تنباکو در میان زندانی های مردان و زنان تغییر جنسیت است که به صورت قابل توجهی موانع برای دسترسی به, ترک سیگار, درمان خدمات.

“سیگاری که زندانی هستند شبیه به دیگر جمعیت به حاشیه رانده شده که دود فاقد مهارت های لازم برای ترک و دسترسی محدود به گزینه های درمانی می گوید:” پاملا Valera استادیار در شهری-عمومی جهانی در بخش بهداشت و درمان در دانشگاه راتگرز مدرسه بهداشت عمومی.

“بدون دود قطع منابع و درمان تنها 5 درصد از کسانی که ترک خواهد رسیدن به موفقیت طولانی مدت است.”

در آمریکا مردم در زندان و یا زندان دود دخانیات از جمله سیگار در نامتناسب نرخ بالاتر از جمعیت بزرگسال به طور کلی احتمالا به دلیل رفتاری شرایط بهداشتی و سلامت روان علائم.

زندانیان به احتمال زیاد استفاده از محصولات توتون و تنباکو برای مقابله با بیماری مزمن و استرس های روزانه به علت از دست رفته خانواده و دوستان فقدان آزادی, زندان مستندات مدت طولانی از خستگی تعامل با اصلاح افسران و کارکنان پزشکی و حوادث استرس ناشی از حبس خود را.

در این بررسی که صورت گرفت بیش از شش هفته شامل 177 نر و فراجنسیتی زندانیان زن از هفت زندان. زندانیان مسن تر از 18 سال که دودی حداقل پنج سیگار در هر روز بیش از گذشته در هفته دریافت درمان جایگزینی با نیکوتین به شکل تکه های هفتگی و گروه ترک سیگار درمان است.

درمان شامل جلسات شناختی و یادگیری اجتماعی تغییر در شیوه زندگی, مقابله, سالم, تصمیم گیری, تعمیر و نگهداری و پیشگیری از عود و طولانی مدت پرهیز.

زندانیان که در پایان شش هفته برنامه کاهش توتون سیگار یا ترک همه با هم نشان می دهد این برنامه ممکن است امیدوار کننده برای آینده مقیاس بزرگتر مطالعات.

“با ارائه زندانیان فضا برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را در اطراف ترک نیکوتین و وابستگی به نیکوتین و بسیاری قادر به یادگیری راهبردهای مقابلهای خود را شناسایی باعث ابراز احساسات خود را با عوامل استرس زا در حالی که زندانی و تبدیل به طرفداران هر یک از دیگر و ترک سفر می گوید:” نیکلاس Acuna یک دانشکده بهداشت عمومی فارغ التحصیل.

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید