نظری چاله ها در فضا زمان می تواند بلع و کل جهان

حمام حباب

در یک مقاله جدید فیزیکدانان معتقدند که extradimensional حفره های شناخته شده به عنوان “حباب از هیچ چیز” می تواند جهان را به مصرف خود را از داخل مادربرد گزارش.

سه محققان از دانشگاه ابیدو در اسپانیا و دانشگاه اوپسالا در سوئد ارسال یک کاغذ مناسب با عنوان “هیچ چیز واقعا مهم” به مجله فیزیک انرژی بالا در این ماه — در مورد فرضی ذهن خم سوراخ است که می تواند کل جهان است.

فراتر از بی نهایت

مقاله زنده یک نظریه است که قدمت آن به سال 1982 توسط فیزیکدان نظری ادوارد ویتن.

“یک سوراخ خود به خود اشکال در فضا و به سرعت در حال گسترش به بی نهایت هل دادن به بی نهایت هر چیزی در آن ممکن است دیدار” ویتن نوشت و کاغذ را.

فیزیکدانان به مدت طولانی فرض شده است که بسیاری از ما در جهان ساخته شده است تا از نیستی یا خلاء. هر چیزی در یک “هیجان زده” یا ناپایدار دولت تمایل به فروپاشی به انرژی پایین تر متحده با آزاد کردن انرژی است. این بدان معناست که جهان ما این است که نسبتا با ثبات است.

غلط خلاء

اما در حال حاضر دانشمندان از جمله آنهایی که پشت جدید کاغذ هستند سوال این نتیجه نشان می دهد که جهان در حال تجربه یک “غلط خلاء” و نه واقعا دگرگون و به حداقل آن هیجان زده و پایدار ترین دولت است. نتیجه: یک حباب “از هیچ چیز” است که می تواند “‘خوردن’ همه فضا زمان تبدیل آن به ‘هیچ چیز'” مارجوری Schillo نویسنده سرب از دانشگاه اوپسالا گفت: مادربرد.

در حالی که دیگران ادعا کرده اند چنین یک رویداد غیر ممکن است پس آن را در حال حاضر اتفاق افتاده است این نظریه می تواند کمک به ما در درک خلقت جهان با توجه به Schillo.

بیشتر بخوانید: دانشمندان در حال مطالعه مرموز ‘حباب از چیزی که خوردن Spacetime [Motherbaord]

بیشتر در جهان: نظریه جدید می تواند به حل جهان بزرگترین پارادوکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>