برای اولین بار در جهان سایبورگ: بشریت بعدی مرحله تکاملی است که در اینجا

در تاریکی اتاق آزمایش بیل چرخ-صندلی محدود tetraplegic, خیره مشتاقانه در یک شبیه سازی بازو بر روی صفحه نمایش کامپیوتر. دو شاخک حساس مانند کابل بیرون از جمجمه او و قلاب به نزدیکی یک کامپیوتر است که می فرستد پیام به الکترودهای کاشته شده در بازو و دست. اگر این آزمایش با موفقیت انجام لایحه را حرکت اندام خود را دوباره.

این صحنه های اولیه از فوتوریسم به تازگی منتشر شده مستند من انسان مجموعه صحنه را برای فک انداختن آیات آمده است. با این تکنولوژی لایحه روزی ممکن است قادر به حرکت چیزهای دیگر با سیگنال های مغز است. شما می دانید حرکت اجسام بوسیله ارواح. به آینده خوش آمدید.

اگر لایحه نیست شبیه سایبورگ ما به دیدن استفاده می شود در این تصویر فقط به عنوان فوتی و فوری و نماینده یک مقدار بزرگتر در دنیای واقعی پدیده است. در واقع لایحه یکی از بسیاری از موج اول پیشگامان طلوع در بیوتکنولوژی انقلاب–در حال حاضر بیش از 200 ، 000 نفر در جهان دیجیتال فن آوری تراشه کاشته شده در مغز خود را.

بسیاری از این افراد به بیماران مبتلا به پارکینسون که تحت تحریک عمیق مغزی (DBS) عمل جراحی با امید ameliorating لرزش و علائم دیگر. DBS شده است یک دوره درمان برای چندین دهه در حال حاضر و در را باز کرد برای آزمایشات بیشتر به ایمپلنت مغز برای یک میزبان از دیگر بیماری ها از جمله چاقی و اعتیاد به اختلال وسواس و افسردگی است.

در این فیلم ما از نزدیک ببینید تاثیر چشمگیر این تکنولوژی در آن هنرمند و مبارزه با بیماری پارکینسون. ما همچنین دیدار با استفان کور بازنشسته که دستخوش یک پروتز شبکیه عمل جراحی (در sci-fi, مد, ایمپلنت شناخته شده است به عنوان Argus II.) به عنوان یکی از چند صد کور بيماران مبتلا به “بیونیک بینایی” تکنولوژی در حال حاضر تنها ارائه می دهد توانایی برای دیدن خطوط و لبه های اشیاء. پیشرفت این است بیکران و شتاب. در عرض چند سال بیشتر تعریف و مادون قرمز حرارتی-نقشه برداری چشم انداز خواهد بود فقط یک نرم افزار ارتقا دور.

به صورت لایحه آن و استفان – سه مردم عادی سرقت از تابع اولیه – خطر مغز خود را شجاع و تلاش خود را برای حفظ بشریت – اما تصمیمات خود را علامت خطر ناک مفاهیم برای همه ما است. چه اتفاقی می افتد زمانی که هر کسی می تواند خود را ارتقا بدن ؟ چه از جنبه های انسانیت ما را ما تغییر کرد ؟ که تصمیم خواهد گرفت که می رود بیرون به گونه تکاملی بعدی فاز و کسانی را که پشت سر گذاشت ؟

شما می توانید تصور کنید دانشمندان, سرمایه گذاران, و ethicists باید کاملا یک بحث را در دست خود را. در حالی که من انسان اذعان نگرانی در مورد “خدا” این چالش ها از ترس رانده روایت اطراف انسان و ماشین در تکامل با متین خوش بینی ریشه در زندگی واقعی داستان از مردم که زندگی ممکن است به طور مستقیم از مزایای این پیشرفت های علمی.

سازمان دیده بان من انسان هستم در حال حاضر در جریان مورد علاقه خود را پلت فرم.


سلب مسئولیت: من انسان تولید شد توسط فوتوریسم Studios. فوتوریسم دارای منافع مالی در این فیلم است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>