کلمه “bigot’ بازگشته است. در اینجا به همین دلیل آن را بسیار قدرتمند

که دقیقا شمارش به عنوان یک طرفدار? یک کتاب جدید در حقوق مدنی و ازدواج قانون در نظر اصطلاح نزدیک است.

لیندا McClain می خواهد شما را به می دانم که حتی اگر مردم نمی توانند از نظر فیزیکی با هم در حال حاضر به لطف coronavirus pandemic, آنها هنوز هم می تواند کمک به کاهش تعصب و متعصب انداز از راه دور از طریق تعاملات اجتماعی چه از طریق تماس های تلفنی, زوم, رسانه های اجتماعی مکاتبات و یا پیام کوتاه.

“من امیدوارم که ما را در پیدا کردن راه های جدید برای تعامل در تماس های اجتماعی در سراسر مرزها و تقویت همبستگی و کاهش تعصب می گوید:” McClain, استاد حقوق در دانشکده حقوق دانشگاه بوستون قانون است.

او شده است یک محقق از تعصب در همه زشت خود را اشکال از قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2016—هنگامی که اصطلاح “bigot” به نظر می رسید که مجددا روز به روز واژگان آمریکایی است. McClain سپری کرده است در سال از طریق حفر archives حقوق مدنی و ازدواج قانون به کشف معنای تعصب—که مریام-وبستر تعریف به عنوان “معاند یا تحمل ارادت خود را به سوى عقاید و تعصبات”—و چگونه آن را استوکس آتش سوزی از جنس نژادی و دیگر اشکال تبعیض.

در او به تازگی منتشر شده کتاب که Bigot? یادگیری از درگیری بیش از ازدواج و حقوق مدنی قانون (Oxford University Press 2020), McClain بررسی چگونه سیاسی و حقوقی اختلافات بیش از تعصب کمک کرده اند تغییر مسیر تاریخ و در قلب و ذهن میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. او همچنین به کنکاش تمام راه هایی که تعصب گذشته و حال شکل گیری است چگونه آمریکایی ها را مشاهده مذهب ، جنسیت و نژاد امروز.

“مردم می خواهند به یادگیری از گذشته و [چگونه به] آن را تکرار” McClain می گوید. آنها همچنین نمی خواهم “موفق به تشخیص اشکال جدیدی از بی عدالتی است.”

در اینجا McClain, مذاکرات در مورد او تحقیقات خود را در تعصب و برخی از کلید موارد در حال حاضر در مقابل دادگاه عالی ایالات متحده است که می تواند دوباره تعریف کردن که واقعا متعصبی هستند. گزیده ای از کتاب در اینجا در دسترس است.

منبع: دانشگاه بوستون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net