بهداشتی زنان پیشگام شما احتمالا هرگز از شنیده می شود

زمانی که Rebecca Davis لی ویرجینیای غربی (فوریه 8 سال 1831–9 مارس 1895) جمع آوری شده نزدیک به دو دهه از مجله یادداشت ها و ریخت و آنها را به یک کتاب او در حال حاضر می خواهم به درمان صدها و احتمالا هزاران نفر از زنان و کودکان است. ویرجینیای غربی تا به حال شاهد بسیاری از زندگی قطع زودرس و اعتقاد به نجات بخش قدرت پیشگیرانه شیوه های. او می خواست دیگر زنان برای به دست آوردن از مشاهدات و دانش انباشته. “من میل” نوشت: 52-سال, ویرجینیای غربی در 145-صفحه رساله یک کتاب پزشکی گفتمان در دو بخشاختصاص داده شده به مادران و کودکان “است که کتاب باید به عنوان یک اولیه خوان در دست هر زن و در عین حال با اینحال مناسب برای هر کسی که ممکن است متبحر با تمام شاخه های علوم پزشکی است.”

بیش از این دوره از ویرجینیای غربی زندگی حرفه ای طولانی او برای Freedmen را اداره بود که وظیفه کمک به قبلا به بردگی گرفته شده افراد را به انتقال از بردگی به آزادی و شهروندی; زد مشغول عمل پزشکی در Beacon Hill منطقه بوستون; تحصیل زنان در مورد بارداری و زایمان; و مهم منتشر شده است حجم در پیشگیری از بیماری.

متولد به Absolum دیویس و ماتیلدا وبر در, دلاور, Rebecca مطرح شد عمه در پنسیلوانیا که نشان روشنی هدیه برای شفا هر چند او تا به حال هیچ آموزش رسمی. به عنوان یک دختر جوان, ربکا تماشا عمه درمان بسیاری از همسایگان بعد یادآوری است که “من در اوایل تصور یک میل و به دنبال هر فرصتی برای از بین بردن درد و رنج دیگران است.” در سال 1852 زمانی که او 21 ساله بود او رفت به چارلستون Mass., در نزدیکی بوستون که در آن ربکا راه اندازی یک خدمات پرستاری و ازدواج وایات لی (که فوت در سال 1863). در کار پرستاری او را به توجه نر پزشکی همکاران که او را تشویق به اعمال می شود به New England زن کالج پزشکی (NEFMC) که در آن او پذیرفته شد و در سال 1860.

بسیاری از اواسط قرن 19 نر پزشکان نگاه جدید برای موسسات پزشکی برای زنان این ادعا که زنان بیش از حد “حساس” و یا که آنها قادر نخواهد بود به طور کامل درک علمی برنامه درسی. از سوی دیگر پزشکان مانند اسرائیل Tisdale و ساموئل گرگوری بنیانگذاران NEFMC (تاسیس در سال 1848 این موسسه بعدها بخشی از دانشگاه بوستون) استدلال کرد که زن تنها پزشکان می تواند در محافظت از بیماران زن از “درنده” و “فساد” نر پزشکان. این طرفداران آموزش پزشکی برای زنان حمایت قانونی که فعال زنان برای ورود به این حرفه است. ویرجینیای غربی بعد منعکس شده است که “همه افتخار است که با توجه به مراتب از دیدن قانون که به رسمیت شناخته شده است اهمیت اتصالات زن برای بزرگ و طبیعی از پرستار یا doctress پزشکی است.”

از بوستون هرالد اعلام کرد ویرجینیای غربی فارغ التحصیلی از NEFMC در روز سه شنبه 3 مارس 1864. ویرجینیای غربی شد اولین زن سیاه و سفید در یک زمینه بیش از 54000 پزشکان. برخی از 300 زن بودند.

پایان جنگ داخلی در سال 1865 در سمت چپ چهار میلیون آمریکایی های سیاه و سفید و همچنین صدها نفر از هزاران نفر از فقیر سفید جنوبی ها بدون مسکن مناسب و یا مراقبت های پزشکی. کنگره ایجاد Freedmen اداره (“دفتر پناهندگان Freedmen و اراضی رها شده”). همراه با کمک به اتحاد دوباره خانواده حل و فصل اختلافات زمین القای فقط شیوه کار و ایجاد مدارس Freedmen را اداره تشکیل شده بسیار مورد نیاز پزشکی شاخه ای برای مبارزه با بیماری هایی مانند وبا و آبله که به سرعت فراگیر شد در شرایط پناهندگان و چادر-شهرستانها در بعد از جنگ داخلی در جنوب. در سال 1866 35 سال ویرجینیای غربی به تازگی به آرتور ویرجینیای غربی به امضا رسید و تا به خدمت در Freedmen را اداره تحت رهبری ژنرال اورلاندو قهوه ای در, Richmond, Va. او یکی از تنها 23 آفریقایی آمریکایی پزشکان—مرد یا زن.

ملی بحران انسانی هم زده حس ویرجینیای غربی را خواستار است. او نوشت که “ذهن من بر محور ریچموند, شهر پایتخت ایالت ویرجینیا به عنوان زمینه مناسب برای کار تبلیغی و یکی که در حال حاضر فرصت کافی برای آشنا شدن با بیماری های زنان و کودکان است.”

او ادامه داد: “در طول اقامت من در آنجا تقریبا هر ساعت بهبود یافته است که در حوزه کار است. سه ماهه گذشته از سال 1866 من فعال از طریق آژانس از اداره تحت ژنرال قهوه ای برای دسترسی هر روز به تعداد بسیار زیادی از بی بضاعت و دیگران از طبقات مختلف در یک جمعیت بیش از 30,000 رنگی.”

یک کتاب پزشکی گفتمان

بازگشت از ویرجینیا به بوستون در 1869 ویرجینیای غربی راه اندازی یک عمل پزشکی است که تاکید بر مراقبت از زنان و کودکان است. ویرجینیای غربی می خواستم برای رسیدن به تمام زنان مورد “ناراحت کننده شکايات” و گسترش خود را در رسیدن به فراتر از بیماران که او می تواند به درمان در فرد است. در سال 1883 12 سال قبل از مرگ او ویرجینیای غربی منتشر شده یک کتاب پزشکی گفتمان, ارائه خود را انباشته از دانش و یافته های پزشکی به “مادران و پرستاران و تمام کسانی که ممکن است تمایل به کاهش زحمات نژاد بشر است.”

پزشکی گفتمانs می خواند که تا حدودی مانند یک الگو برای 1980s چه انتظار هنگامی که شما در حال انتظار را پوشش می دهد, بارداری, پرستاری, در اوایل دوران کودکی دندان و بیماری های مشترک برای پنج سال اول. پر از پیشنهادات و توصیه برای مادران جدید پزشکی گفتمان شامل هشدارهای برابر به کودکان laudanum برای سرفه. و او هشدار داد در برابر خرید شربت سرفه به فروش می رسد توسط druggists از آنجا که مواد تشکیل دهنده می تواند سمی باشد. ویرجینیای غربی گزارش داد که یک مادر که می خواهم امیدوار به سهولت او را فرزند سرفه “آمده بود خانه را به یک جسد.” او را اندرز در مورد اهمیت یک کودک را بشویید شد و به دنبال آن نگرانی است که پزشکان در سمت چپ صحنه تولد بیش از حد به زودی: “مرد پزشک همیشه باقی می ماند طولانی به اندازه کافی برای دیدن این وظیفه مهم انجام می شود.”

ویرجینیای غربی به طور مشابه توصیه می شود که “هیچ صورت کودک باید تحت پوشش در حالی که در خواب است.” و او را تشویق مادران جدید به درک یک کودک گریه: “کودکان گریه برای تفریح و سرگرمی; به طوری که آنها باید. [گریه] توسعه ریه و تسکین لوله هوا را از هر مجموعه ای از خلط.”

در واقع ویرجینیای غربی و اصرار داشت که پیشگیری یک استراتژی بهتر از درمان اختصاص دو فصل به پیشگیری و درمان وبا اينفانتوم. “شکی نیست که هزاران نفر از آنهایی که کمی سالانه مرگ در ما بسیار درب از بیماری شده اند که می تواند مانع و یا برش های کوتاه به موقع کمک کند.”

در بیمار از آزادی:آفریقایی-آمریکایی بیماری و درد و رنج در طول جنگ داخلی و بازسازی, جیم فراز اشاره کرد که “ربکا ویرجینیای غربی تنها شناخته شده سیاه زن, دکتر, استخدام اداره استدلال کرد که عواملی که باعث بیماری می تواند مانع شده اند.”

در واقع ویرجینیای غربی تمرکز بود که همیشه در “امکانات پیشگیری” مرکزی شعار او در کتاب توصیه های پزشکی. او حمایت برای خانواده ها در هر سطح درآمد برای دریافت مراقبت های پزشکی مناسب و همچنین به عنوان رژیم غذایی و مشاوره تغذیه است که می تواند دفع زودرس كمربند از بیماری های جدی مانند وبا و دیفتری و ذات الریه نیز به عنوان دیگر فجایع و حوادث خانواده.

در سال 2016 ملودی T. McCloud, فارغ التحصیل از دانشگاه بوستون دانشکده پزشکی و متخصص زنان-متخصص زنان است که در خدمت به عنوان موسس/مدیر پزشکی آتلانتا در زنان, بهداشت و درمان خواست دانشگاه به تتم ویرجینیای غربی دستاوردهای. “دکتر ربکا ویرجینیای غربی باید به عنوان یک مدل نقش می گوید:” McCloud. “مردم نیاز به دانستن شجاعت او نشان داد و آنچه او غلبه.” McCloud که صحبت می کند و می نویسد: به طور منظم در مورد سیستمیک نژادی و نابرابری در مراقبت های پزشکی با داگلاس هیوز, دانشیار سابق مدیرکل امور علمی در دانشگاه بوستون در ویرجینیای غربی نمایشگاه. امروز دانشگاه بوستون هنوز در ویترین نمایشگاه در حافظه ویرجینیای غربی کار همراه با دستاوردهای دیگر فارغ التحصیلان.

به دلیل McCloud رسمی پیشنهاد و فعال ارتقاء در مارس 30, 2019, رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم با صدور بیانیه بزرگداشت ویرجینیای غربی “دستاوردهای فوق العاده ای در پزشکی” در ریچموند. McCloud امیدوار به دیدن چیزی حتی بیشتر دائمی راه اندازی برای گسترش آگاهی در مورد ویرجینیای غربی به عنوان یک رویداد تاریخی رقم در پزشکی است.

McCloud موجب اقتدار ویرجینیای غربی پشتکار. “در طول کار خود را برای Freedmen اداره در ریچموند, ویرجینیا, گزارش شده است که بیمارستان ها را انکار ویرجینیای غربی امتیازات به اعتراف بیماران می گوید:” McCloud. “داروسازان نمی خواهم به افتخار نسخه او را بنویسید. او کاهش یافته و مورد آزار و اذیت توسط کسانی که ادعا MD پشت نام او ایستاده بود برای قاطر راننده. آن لطمه می زند من به شنیدن آنچه که او تحمل کرده است.”

McCloud می افزاید: “من احساس می کنم که در ویرجینیای غربی غلبه باور نکردنی شانس—و او سزاوار تر ملی آگاهی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im