کاخ سفید در تلاش برای دور زدن CDC در COVID داده

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش است تا کنترل بیش از ملی اطلاعات در مورد کوروناویروس بیماران با سفارش بيمارستان به جست و خیز مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و ارسال تمام داده ها به یک پایگاه داده در واشنگتن, DC, نیویورک تایمز گزارش.

منتقدان نگران هستند که کاخ سفید ممکن است در تلاش برای سیاسی همه گیر. دسترسی به پایگاه داده می تواند اجازه می دهد دولت به طور انتخابی در رویکرد خود را به انتشار اطلاعات و یا دستکاری آن را به رنگ یک چاپلوس عکس از پاسخ آن.

کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx استدلال کرد که بیمارستان نیست گزارش داده های خود را به اندازه کافی. اما آن را بسیار غیر طبیعی به قطع CDC بدن که معمولا نظارت بر جمع آوری و بهداشت عمومی داده است.

“تمرکز کنترل تمام اطلاعات زیر چتر ذاتا سیاسی دستگاه خطرناک و نژاد بی اعتمادی” نیکول Lurie, معاون وزیر برای آمادگی و واکنش در طول اوباما شرایط گفت: بار. “به نظر می رسد به قطع توانایی سازمان های مانند CDC به انجام آن کار اساسی.”

در واشنگتن پست نظر قطعه چهار سابق CDC مدیران استدلال کرد که تغییر راه داده بود منتشر شده است که ذاتا مشکوک.

“تنها دلیل معتبر برای تغییر منتشر شد دستورالعمل جدید اطلاعات و علوم جدید — و نه سیاست” آنها نوشت.

آنها همچنین در زمان هدف در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ در طول چند ماه گذشته.

“خدمتگزاران مردم شده اند و مورد آزار و تهدید و مجبور به استعفا شد و هنگامی که ما به آنها نیاز دارید بیشتر” آنها اضافه شده است. “این است نامعقول و خطرناک است.”

این خبر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار قرار دادند به بازگشایی مدارس در پاییز. وزیر آموزش و پرورش بتسی Devos حتی تهدید به خودداری بودجه اگر مدارس استقبال نمی دانشجويان در ماه سپتامبر.

کاخ سفید را بی اعتمادی در خود مشاوران علمی نیز بر روی صفحه نمایش بیش از آخر هفته به عنوان کارکنان کاخ سفید حمله بالای بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci.

هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Fauci بود “اما او ساخته شده بسیاری از اشتباهات” در طول یک فاکس نیوز مصاحبه با Sean Hannity.

ایالات متحده در تلاش برای جلوگیری از همه گیر مسلما شکست خورده با این ویروس گسترش بدون کنترل در تعداد زیادی از کشورهای. این کشور هنوز هم از دیدن صورت تصاعدی افزایش تعداد جدید تایید موارد به خصوص در جنوب.

حدود 3.4 میلیون نفر از coronavirus تایید شده اند در ایالات متحده با بیش از 136,000, مرگ و میر, به گفته جان هاپکینز’ data tracker.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de