کاخ سفید طبقه بندی شده سطح بالا Coronavirus همه گیر جلسات, که, Um

یک gobstopping منحصر به فرد نشان داد تا از طریق رویترز روز چهارشنبه بعد از ظهر: کاخ سفید ظاهرا طبقه بندی شده سطح بالا Dept. بهداشت و خدمات انسانی جلسات در مورد COVID-19 coronavirus بحران است.

چرا نباید آنها? خوب هر رویترز‘ منابع در کاخ سفید آن باعث می شود همه چیز به طور قابل توجهی سخت تر از دولت به عمل هوشمندانه و به سرعت در این موضوع.

این رویترز گزارش داد تنها چند ساعت پس از سازمان بهداشت جهانی رسما اعلام کرد COVID-19 coronavirus شیوع یک بیماری همه گیر در روز چهارشنبه.

دلیل آن را چنین مشکل: بالاتر از سطح طبقه بندی کمتر از تعداد افرادی که می تواند کمک به کسانی که در جلسات باید نتایج جلسات مشترک با آنها و به اشتراک گذاری نتایج جلسات است. آن gunks تا کانال های ارتباطی و ذاتا بدن افت می کند به هر پاسخ.

این طبقه بندی به منظور توجه به سلامتمی آید از طریق شورای عالی امنیت ملی است که آن را به طور مستقیم از کاخ سفید است. هر ایسنا:

کارکنان بدون امنیت گواهی عدم سوء پیشینه از جمله کارشناسان دولت بودند از مطالعه حذف از بین جلسات که شامل ویدئو کنفرانس تلفنی, منابع گفت. “ما تا به حال برخی بسیار مهم افرادی که نمی باید گواهی عدم سوء پیشینه امنیتی است که می تواند” یک مقام گفت. “این باید جلسات طبقه بندی شده. آن را غیر ضروری بود.”

کارشناسان در COVID-19 coronavirus و همچنین کارشناسان در دولت و طبقه بندی سطوح باید هر دو تقبیح حرکت می کند.

اما این دو توییتهایی باید به شما برخی از مناسب و معقول در زمینه:

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im