ثروتمند در حال پنهان شدن از همه گیر در پناهگاه زیرزمینی

لوکس Preppers

به منظور فرار از coronavirus بیماری همه گیر در حال رشد و تعداد مگا غنی در حال پنهان کردن در پناهگاه زیرزمینی است.

نیوزیلند است که اغلب مقصد انتخاب برای این قنات گشت و گذار بلومبرگ گزارش اما دیگر خانواده های ثروتمند اجاره اتاق در چند خانواده پناهگاه در کم جمعیت مناطق, داکوتای جنوبی, ایندیانا و آلمان است. آن را عجیب و غریب روند که در آن ثروتمند در حال تلاش برای فرار از این بیماری همه گیر در حال فرار از جامعه در دسترس نباشد.

لیست خصوصی

Gary لینچ مدیر کل پناهگاه تولید کننده افزایش S Co., گفته بلومبرگ که او را دیده اند توجه بسیاری از مشتریان ثروتمند همیشه از اخبار این بیماری همه گیر را شکست.

“او رفت و به نیوزیلند برای فرار از همه چیز که اتفاق می افتد” لینچ گفت: از یکی از مشتری ها بود که به نام در به خاطر او فراموش کرده که چگونه به دسترسی و استفاده نشده پناهگاه. “و تا آنجا که من می دانم که او هنوز هم وجود دارد.”

گرمسیری, گریز

نیوزیلند محبوب است با توجه به فراوانی آن از فضای باز سهل انگاری سیاسی و مقررات و با کیفیت بالا, بهداشت و درمان, بلومبرگ گزارش — ساخت آن را روز قیامت مقصد انتخاب برای ثروتمند دره سیلیکون سرمایه گذاران و توسعه دهندگان.

“ترس من این است که آن در حال حاضر و یا هرگز به عنوان من فکر کردم آنها ممکن است شروع به بسته شدن مرزهای” cryptocurrency موسس راه اندازی Mihai Dinulescu گفته بلومبرگ. او گفت که زمانی که او به فرودگاه بین المللی بخش بود عملا متروکه به جز یک کاملا رزرو پرواز به نیوزیلند.

“من تا به حال این بسیار گیج احساس است که ما نیاز به رفتن” او اضافه شده است.

ادامه مطلب: ‘ما نیاز به رفتن’: آمریکایی ها برای فعال کردن همه گیر فرار از برنامه های [عصر ایران]

بیشتر در غنی: غنی در تلاش هستند خود را به خرید و هواکش در مورد همه چیز فرو می ریزد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>