راه کودکان و نوجوانان بازی ممکن است آشکار رفتار ضد اجتماعی خطر

برخی صفات کمی بچه ها بازی می تواند سیگنال آینده رفتار پرخاشگرانه و ضد اجتماعی, محققان گزارش.

اوایل ظاهر سنگدلانه-unemotional (CU) رفتارهای مانند guiltlessness و عدم همدلی پیش بینی خطر برای کودک به منظور توسعه مداوم رفتار ضد اجتماعی و پرخاشگری بعد از آن در زندگی, محققان می گویند.

اما چگونه می توانم شما نقطه اولیه مس رفتارهای toddlers? در مطالعه جدید محققان به بررسی اولیه توسعه مس رفتارهای تماشای صدها جوان, بازی کودکان, بازی در زمینه اجتماعی. آنها دریافتند که شهامت و بی باکی و کم بهره در ارتباط اجتماعی می تواند علائم هشدار دهنده است که مس رفتارهای ممکن است پیش رو باشد.

به دنبال در بازی به نقطه رفتار ضد اجتماعی خطرات

شرکت کنندگان در مطالعه—227 دوقلو جفت از دانشگاه بوستون دوقلو پروژه—تکمیل دو آزمایشگاه بازدیدکننده داشته است در 3 سال دوباره در سن 5. در طول هر جلسه محققان مشاهده کودکان نوپا درگیر شدن در وظایف مختلف از جمله مهره های مرتب سازی و یک pop-up بازی مار در حالی که در تعامل با پدر و مادر خود و پژوهشی دستیاران.

محققان رمزی و مشاهده حدی که به کودکان نشان رفتاری ترس در موقعیت های اجتماعی و تمایل خود را به ارتباط برقرار کردن با مردم در اطراف آنها.

کودکانی که کمتر نشان دادند رفتار ترس و کم بهره در تعامل اجتماعی در اولین جلسه بودند احتمال بیشتری برای نمایش CU رفتارهای (guiltlessness و عدم همدلی) در دومین جلسه این محققان دریافتند.

در حالی که رعایت پدر و مادر کودک تعاملات محققان همچنین دریافتند که کودکان مبتلا به بالاترین سطح مس رفتارهای همچنین تمایل به تجربه شدیدتر پدر و مادر—شاید به این دلیل که کسانی که کودکان را پاسخ نمی دهند به مجازات همان راه کودکان بدون CU صفات انجام, محققان می گویند.

“شما می توانید تصور کنید یک سناریو که در آن یک پدر و مادر می پرسد یک بچه به چیزی یکی از بچه ها پاسخ” نه “است و مبارز و پرخاشگرانه پدر و مادر دیدار که با بیشتر پرخاشگری و تمرد و آن را فقط چرخه خارج از کنترل” می گوید: نیکلاس واگنر استادیار روانشناسی و علوم مغز در دانشگاه بوستون.

مجازات تمایل به کمتر موثر برای بی باک فرزندان او می افزاید: “هیچ ترس از عذاب [و آن] است کمتر احتمال دارد که رفتار خود را تغییر دهید.”

با تمرکز بیشتر بر روی پاداش رفتار مطلوب ممکن است بیشتر موثر برای کودکان با مس صفات واگنر می گوید. به این منظور او توصیه می کند آموزش پدر و مادر چگونه به ترویج وابستگی.

بحث در مورد احساسات با کودکان خود را تشویق به تماس با چشم و در آوردن با توجه به افکار و احساسات دیگران می تواند کمک به پدر و مادر پرورش توسعه با ارزش مهارت های فردی.

“این قطعا یک اندازه متناسب با همه نوع از چیزی که آن را می آید به دخالت و این چیزی است که این نوع کار مفید است برای” او می گوید.

چه پدر و مادر می توانید انجام دهید

واگنر و coauthor کیمبرلی Saudino ادامه تحقیقات خود در اوایل عوامل خطر زمینه ای کیو رفتارهای دوم مطالعه در مجله کودک روانشناسی و روانپزشکیاست که مورد بررسی قرار تقلید به عنوان یک شکل اجتماعی پیوند در کودکان نوپا با مس صفات. یک قدرت کلیدی از هر دو مطالعات واگنر و Saudino می گویند این است که آنها درگیر مشاهده مستقيم رفتار به جای تکیه بر پدر و مادر گزارش و پرسشنامه.

“تحقیقات زیادی در منطقه با تکیه بر پدر و مادر رتبه بندی از هر دو رفتار کودک و کودک مشکلات رفتاری می گوید:” Saudino استاد روانشناسی و علوم مغز. “آنچه ما سعی به انجام این کار در هر دو اين مطالعات به استفاده از طیف گسترده ای از آزمایشگاه مبتنی بر هدف اقدامات از رفتارهای ما به دنبال.”

برای مشاهده تقلید محققان نشان داد یک وظیفه مانند هل دادن یک ترقه از طریق یک لوله در حالی که گفت: “زدن توپ زدن توپ زدن توپ!” سپس آنها خواسته کودکان نوپا به انجام همان کار به ببینید که آیا آنها تنها به تقلید از کلام اقدامات مانند هل دادن ترقه و یا اگر آنها را تقلید از اقدامات خودسرانه—”زدن توپ زدن توپ زدن توپ!”—به عنوان به خوبی.

آنها دریافتند که کودکان بیشتر CU صفات تقلید ابزاری اقدامات لازم برای تکمیل کار اما تمایل به جست و خیز خودسرانه ،

“یکی از دلایل اصلی بچه ها تقلید دلخواه [اعمال] است که برای ساخت اجتماعی اتصال” واگنر می گوید. این کودکان در معرض خطر CU صفات او می گوید: “به ظاهر کمتر در رابطه با ساختمان اجتماعی و ارتباط با مردم در اطراف آنها را.”

اگر کودک خود را در نمایشگاه رفتارهای ضد اجتماعی هر حال حاضر و پس از ناامیدی نیست. به جای اطلاع از الگوهای مکرر و شواهد پایدار صفات شخصیت به جای جدا رفتارها.

برای کاهش CU خطر پدر و مادر می تواند را تشکیل می دهند بازی احمقانه یا قانون مسخره با کودکان خود. تقویت رفتارهای آنها می خواهند به مانند خنده هنگامی که فرزندان خود را با عمل, اهل تفریح و بازی نیز می تواند کمک به ترویج رفتارهای اجتماعی.

“برای هر دو این مطالعات هدف ما این است که برای ترساندن مردم” واگنر می گوید. “اگر در یک وضعیت یک بچه نتواند به تقلید از چیزی است که خودسرانه و یا به نظر نمی رسد به عنوان ترس به عنوان آنها باید در برخی از تنظیمات که لزوما نباید بالا بردن هر گونه آلارم.”

این تحقیق به نظر می رسد در روانشناسی پزشکی

موسسه ملی سلامت روان و یونیس کندی شرایور موسسه ملی بهداشت کودکان و توسعه انسانی تامین می شود ،

منبع: دانشگاه بوستون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>