ما در فضا نیروی مورد در نهایت به ترک این سیاره

رفتن زمان

به تازگی شکل گرفته و فضایی آمریکا نیروی در واقع سرمایه گذاری را به مدار برای اولین بار در روز پنج شنبه.

این ماموریت که ارسال خواهد شد یک نظامی ارتباطی ماهواره به مدار از فلوریدا کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه است که هنوز هم در مسیر آن 3 p. m. EST, راه اندازی, با توجه به Ars Technica. چرا که بر خلاف گروه های دیگر مثل SpaceX و ناسا نظامی spaceports در ایالات متحده آمریکا تا کنون موفق به فرار از صدمه ندیده با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

استخوان لخت

اما ماموریت تغییر داده شده است تا حدودی با این بیماری همه گیر حتی اگر خود را راه اندازی شده است اقدام به عنوان برنامه ریزی شده. Ars Technica گزارش می دهد که معمول هیاهو اطراف پرتاب موشک مانند رسانه های اجتماعی رویداد ها و فرم های دیگر از توسعه لغو شده اند.

که گفت:, مردم هنوز هم می تواند دیده بان راه اندازی اگر آنها بسیار تمایل در این livestream.

قطعه نهایی

اگر فضا نیروی ماموریت موفق ارتش ایالات متحده قادر خواهد بود به را آنلاین جدید صورت فلکی ارتباطات ماهواره. با ماهواره ای که در حال راه اندازی امروز در محل نظامی در نهایت قادر خواهد بود به جای منسوخ شبکه که از آن شده است با تکیه بر.

پنج نفر از شش ماهواره جدید در این شبکه در حال حاضر در محل Ars Technica گزارش. برخی انتظار دارند در geostationary orbit برای ده سال به عنوان نظامی شده است به آرامی آنها را ارسال تا پس از سال 2010.

ادامه مطلب: برای اولین بار ما در فضا نیروی در واقع رفتن به فضای امروز [Ars Technica]

بیشتر در فضا: فضا نیروی کار “بسیار نزدیک با ایلان و SpaceX”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im