ما در حال حاضر دارای بیشترین Coronavirus موارد در جهان

ایالات متحده آمریکا شماره یک

روز پنجشنبه ایالات متحده رفت پرواز گذشته هر ملت دیگر را شمارش به ادعای عنوان ترین coronavirus موارد در جهان است. از امروز صبح, ایالات متحده است و بیش از 94,000 موارد در حالی که چین در حال حاضر فقط در گذشته از 86,000 — با وجود این واقعیت است که چین چهار برابر جمعیت از ما.

تعداد مرگ و میر است که هنوز هم نسبتا کم در ایالات متحده در حدود 1,400 (ایتالیا مقایسه است که در سرسام آور 8,200 مرگ و میر تا کنون).

آن را تیره و تار واقعیت — کل کشور از 330 میلیون نفر رسیده است که به یک وقفه با مردم خود منزوی در خانه برای حفظ خود و مردم در اطراف آنها را امن.

تست تست

و این روند به احتمال بسیار زیاد برای ادامه به ما شده است بسیار آهسته در تست بیماران جدید. کره جنوبی به تنهایی آزمایش قرار گرفته است و بیش از شش برابر تعداد بیماران مبتلا به NPR گزارش.

تعداد بی شماری از بیماران شده است بگردانید چرا که آنها به سادگی نمی دیدار با شرط علائم — و یا به دلیل بیمارستان ها به سادگی نمی باید هر آزمون در دسترس است. دیگران محروم بودند هر گونه درمان چون آنها بیمه درمانی وجود ندارد.

چشم انداز تاریک و دلگیر

اقتصاد ایالات متحده در قتلگاه در حال حاضر. این خبر پس از تقریبا 3.3 میلیون آمریکایی زمینه را برای مدعیان بیکاری در هفته گذشته — بیشترین تعداد در تاریخ ثبت شده است. بعدی بالاترین هفتگی تعداد مدعیان بود در اکتبر سال 1982 تنها با 695,000.

اما رهبری صالح است که در حال حاضر با مغلوب ساختن پیشی جستن ، در حالی که تعداد موارد و مرگ و میر در حال افزایش در کشور رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در روز سه شنبه است که او می خواهم به این کشور “باز کردن و فقط مشتاق به عید پاک” به عنوان سی ان ان گزارش داد با وجود این واقعیت است که انجام این کار می تواند عواقب فاجعه به گفته کارشناسان.

اصلاح: نسخه قبلی این مقاله misstated تعداد آمریکایی و میر به علت COVID-19; تعداد 1400 نه از 3200 — که چین در حال حاضر تعداد. این مقاله به روز شده است تا منعکس کننده دقیق تعداد.

بیشتر بخوانید: آمریکا پیشی چین در موارد Coronavirus [NPR]

بیشتر در مورد این ویروس: بیل گیتس عصبانی است: “ما باید انجام داده ام بیشتر” برای جلوگیری از COVID-19

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>