سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده’ سلاح جدید می تواند برق اهداف از 100 فوت دور

شبح

سپاه تفنگداران دریایی آمریکا در حال آزمایش یک نام تجاری جدید کمتر از سلاح کشنده به نام شبح (اسلحه کوچک پالس الکترونیکی Tetanization در محدوده گسترده) است که می تواند برق را از 100 فوت دور جدید دانشمند ، برای مقایسه یک نسل فعلی تیزر دارای طیف وسیعی از حدود 26 ،

پرتابه را می توان به اخراج از هر 12-gauge shotgun و در حال توسعه توسط کلرادو مبتنی بر فناوری شرکت پژوهش Harkind دینامیک با کمک های مالی از وزارت دفاع ایالات متحده.

چتر ترمز

برای جلوگیری از اجتناب ناپذیر و خطرناک اثرات یک پرتابه در حال شلیک شده از یک تفنگ ساچمهای Harkind دینامیک اضافه شده یک چتر نجات است که فرستادن درست قبل از برخورد به هدف. با توجه به شرکت چتر نجات نیمه سرعت پرتابه.

در عرض یک متر از هدف شبح شاخه از سه الکترود دارت. دارت به اندازه کافی تیز به از طریق لباس و همچنین می توانید نگه دارید و تکان دهنده هدف اگر حواس جنبش است.

به طور بالقوه کشنده

کمتر از سلاح کشنده سیستم شده اند و در اخبار به تازگی پس از چندین آمریکا معترضان دچار آسیب های جدی چشم در برخی از موارد دائمی ناشی از گلوله های لاستیکی شلیک گلوله توسط پلیس در حال انجام Black Lives Matter تظاهرات.

آن را هنوز هم مشخص نیست اگر سلاح جدید می تواند برای اطمینان از ایمنی از هدف خود را. کارشناسان در حال حاضر شک و تردید است.

“اگر چتر نجات نمی استقرار و سپس شما باید این خطر تاثیر مستقیم با ترومای بلانت و امکان نفوذ” یک سخنگوی Omega Research Foundation, انگلستان امنیتی مبتنی بر تکنولوژی مانیتور گفته دانشمند جدید.

“اگر از آن بازدید سر وجود دارد که خطر آسیب جدی و یا مرگ” به آنها اضافه شده است.

بیشتر بخوانید: آمریکا الکتریکی سلاح می تواند به یک فرد 100 متر دورتر [جدید دانشمند]

بیشتر در اسلحه تیزر: این مربوط به اینده Non-Lethal Weapon خواهد برق خود را از دشمنان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de