دولت آمریکا به تصرف بزرگ جدید نظارت قدرت

جستجوی ایمن را غیر فعال

دو مقررات جدید یش به قانون پاتریوت را, اگر امضا و به قانون کمک مالی دولت فدرال به مراتب قدرت بیشتری به پروب شهروند زندگی خصوصی آنلاین.

معرفی شده توسط سنا رهبر اکثریت جمهوریخواه میچ مک کانل مقررات اجازه می دهد که اف بی آی به جمع آوری هر آمریکایی را در حال دیدن سایت وب و سابقه جستجو بدون حکم, The Daily Beast , گزارش, در حالی که همچنین به دادستان کل ویلیام بر توانایی نگاه به تمام اطلاعات جمع آوری شده از طریق FBI نظارت است.

قدرت گرفتن

مخالفان به ارائه که طیف وسیعی از دیجیتال طرفداران حفظ حریم خصوصی به سناتور از جمله Ron Wyden توصیف مقررات به عنوان یک آشکار قدرت چنگ زدن به خصوص از آنجایی که نظارت قدرت خواهد بود اختیار داشت توسط کسانی که به دنبال پروب تهمت به رقبا و منتقدان.

“تحت مک کانل متمم Barr می شود به نگاه را از طریق تاریخچه مرور وب از هر آمریکایی — از جمله روزنامه نگاران و سیاستمداران و رقبای سیاسی — بدون حکم فقط با گفتن آن مربوط است به بررسی” Wyden گفت: روزانه وحش.

متمم اول قانون اساسی

اگر تصویب این مقررات جدید را تهدید به تضعیف مطبوعات آزاد به طور بالقوه پیشگیری از رسانه ها از افشای سوء استفاده از قدرت و یا اقدام به عنوان ناظر در برابر رهبران سیاسی شان Vitka ارشد شورای سیاستگذاری در تقاضا پیشرفت گفت: روزانه وحش.

“این دو از مهمترین بدبینانه تلاش برای تضعیف نظارت اصلاحات من تا کنون دیده ام و آنها را تهدید به Patriot Act با عبور نمود و حتی بدتر” Vitka گفت: “پس از یک فرایند است که تا کنون مانع از موفقیت هر عضو کنگره از تعمیر اساسی لایحه است.”

ادامه مطلب: میچ مک کانل حرکت به گسترش لایحه بر نظارت قدرت [The Daily Beast]

بیشتر بر روی رایانه های شخصی: استاد: ما نظارت دولت است بسیاری مانند چین

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de