این جنبهی نابغه در میان ما

یک لحظه به نام به عنوان بسیاری از نوابغ به عنوان شما می توانید. چگونه بسیاری از آنها ، چیزی است که وجود دارد در مورد راه ما مشاهده چنین فوق العاده ای متفکران است که از مطالعه حذف همه آنها که اتفاق می افتد به زنان است. در یک کتاب جدید نگار جانیس کاپلان مجموعه های خارج برای اصلاح سابقه بوده است. نبوغ زنان است که مجموعه ای از داستان بلکه یک تماس را به اجازه رفتن از تعصبات. کاپلان در جواب سوالات از ذهن امور ویرایشگر گرت طبخ.

[یک ویرایش متن مصاحبه به شرح زیر است.]

چرا شما نوشتن این کتاب ؟

من همیشه علاقه مند در زنان, موفقیت, من و الهام گرفته شده بود برای نوشتن این کتاب پس از من خواندن یک نظرسنجی نشان داد که 90 درصد از آمریکایی ها بر این باورند که نوابغ مرد هستند. وقتی پرسیده شد که به نام یک زن نابغه عملا تنها نام است که هر کسی آمد این بود که ماری کوری. آن را به من رخ داده است که ما به دختران در حال حاضر که آنها می تواند هر چیزی باشد. اما این بدان معنا هر چیزی اما یک نابغه هستید ؟

یک استاد صحبت کردم به تعریف نابغه برای من به عنوان مکانی که در آن استعداد فوق العاده ای در دیدار مشهور است. نه مشهور در هالیوود راه اما به معنای متوجه شدن. شما بزرگی انجام می دهد اما اگر آن را به رسمیت شناخته نمی, آن را نمی تواند تاثیر داشته باشد. در طول تاریخ و تا به این لحظه زنان تا به حال تنها نیمی از معادله—آنها تا به حال این استعداد فوق العاده ای است اما نمی شناخت. در این کتاب من سعی کردم به آنها را که برخی از به رسمیت شناختن.

چگونه زنان هستند در این کتاب متفاوت از چگونه ما تمایل به فکر می کنم از نوابغ?

ساده ترین جواب این است: آنها زنان هستند! در عمیق ناخودآگاه راه ما فرض کنیم که نابغه هستند همه در حال رفتن به مانند آلبرت اینشتین و یا شاید شرلوک هلمز. ما فرض کنیم که واقعا هوشمند است رفتن به کمی نابجا و شاید نه به طور سنتی زنانه. اما زنان نوابغ من مصاحبه تا به حال چند لایه زندگی می کند. اکثر مادران با فرزندان جوان است. یکی شده بود بالا رتبه بندی بازیکن تنیس قبل از او تصمیم به رفتن در یک مسیر متفاوت و تبدیل شدن به یک roboticist.

داستان که بیشتر شما را شگفت زده ؟

من بسیاری از داستان, از آنجا که ما می خواهم به این باور است که ما را فتح جنسیتی و زن ستیزی—اما هر دو باقی بماند. Fei-Fei Li یکی از کارشناسان جهان در هوش مصنوعی انجام داده است دستیابی به موفقیت در کار و آموزش ماشین آلات برای دیدن و روش او تا به حال تاثیر بر تحول فن آوری های مانند ماشین بدون راننده. اما زمانی که او آغاز شده و هر کس به او گفت او اشتباه بود و به زحمت. او در اثبات این است که چرا شما نیاز به افراد با دیدگاه های مختلف ایجاد برنامه های کاربردی. “در آن زمان یک lefthanded فرد برای ایجاد lefthanded قیچی” لی به من گفت. “این righthanded مردم شده بود با استفاده از righthanded قیچی و هرگز دیده می شود که این تکنولوژی وجود نداشت.”

مگ Urry یکی از رهبران در حال اجرا تلسکوپ فضایی هابل ناسا برای قبل از دانشگاه ییل اغوا او برای تبدیل شدن به اولین زن شاغل فیزیک استاد وجود دارد. و او به زودی سر گروه. علاوه بر اینکه یکی از مهمترین و بسیار ذکر شده کارشناسان در حوزه او شده است در نقش یک مدل برای یک نسل کامل از افزایش زنان جوان دانشمندان است. آن را به من شگفت زده چگونه بسیاری از مردم من مصاحبه شد و هنوز هم “اولین زن” در این زمینه است. امیدوارم از آن خواهد شد بسیار ساده تر به توان دوم یا سوم یا 10.

چه هستند برخی از تم های مشترک شما را دیدم در داستان از این زنان است ؟

همه زنان زیادی پشتکار و باور اصلی در توانایی های خود را. من خیلی گرفته توسط فرانسیس آرنولد که ایجاد یک تکنیک به نام “به کارگردانی تکامل” که به طور کامل انقلابی چگونه آنزیم ها ایجاد شده است. هر کس به او گفت او اشتباه بود و باید به من بدهید—اما او همچنان ادامه داشت. “من شک خودم” او به من گفت. در سال 2018 او برنده جایزه نوبل در شیمی و در حال حاضر کار خود را استاندارد طلا است. سینتیا بریزیل تا به حال این ایده در اوایل برای روبات است که می تواند ارتباط برقرار کردن با مردم است. هر کس دیگری در آن زمان فکر تنها از برنامه های عملی, اما او پیش جعلی. او ساخته شده اول “اجتماعی, ربات” (که در حال حاضر در موسسه تکنولوژی ماساچوست موزه) و به مردم یک راه جدید فکر کردن در مورد چگونه ما باید با استفاده از فن آوری های.

بنابراین بسیاری از زنان مایل به ایستادن به جهان است که شک آنها و نگاه فراتر از کلیشه های جنسیتی. آنها می دانستند که برچسب زنجیرها و آنها را نمی بینیم و خود را به عنوان یک “زن دانشمند” یا “زن هنرمند”—بلکه یک دانشمند برای مثال که اتفاق می افتد به یک زن است. بیشتر به حال شگفت آور نگرش مثبت. من در بر داشت که بسیاری از زنان نادیده گرفته تعصب در راه است. اما یک بار آنها رسید آنها همه چیز را می تواند به همراه دیگر زنان همراه با آنها.

آیا شما به پایان این پروژه با یک ایده متفاوت از آنچه که یک نابغه است ؟

پس از دو سال تحقیقات من تا به حال بسیار گسترده تر از نظر نبوغ. معمولی راه ما برای اندازه گیری آن—مانند IQ—همه نشان داده شده است به نادرست مغرضانه و فاقد مقدار اعتبار. نابغه نیست مطلق که در آن شما هستند و یا شما در حال یکی است. که از نظر ما یک نابغه تغییرات در طول زمان و در چه شخص که داستان گفته می شود. نابغه نیاز به پرورش و نبوغ باید به رسمیت شناخته شود. ما باید برای جلوگیری از هدر رفتن پتانسیل بسیاری از مردم است. اگر ما را تشویق نبوغ زنان ما آن را شکوفا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im