فوق العاده ثروتمند در حال تلاش برای به دست آوردن یک Coronavirus واکسن اوایل

جذاب جدید بلومبرگ از ویژگی های به نظر می رسد در چگونه فوق العاده ثروتمند در حال آماده سازی برای رشد COVID-19 شیوع کروناویروس.

به خصوص گریم غذای آماده: برخی از ثروتمند شده اند درخواست خود بوتیک پزشکان که آیا وجود دارد هر مقدار از پول است که می تواند آنها را نمره اولیه-دسترسی coronavirus واکسن قبل از توده ها نشسته.

این چیز عالی می آید از طریق تیم کروس, خصوصی, دکتر, ثروتمند شهر آسپن کلرادو., که گفته بلومبرگ که بیماران خود را درخواست شده است در مورد یک coronavirus واکسن حتی اگر شما به یاد داشته باشید یک واکسن برای ویروس حتی نمی وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است.

“جواب این است” کروس, گفته مجله. “آنها فقط می خواهم به دانستن است.”

دیگر فوق العاده-افراد ثروتمند باید استراتژی های مختلف برای هوازدگی شیوع.

گفت: برخی از آنها ماندن در مناطق شهری حداقل تا زمانی که این ویروس گسترش می یابد به بیشتر از جمعیت است. یکی از صندوق های تامینی از بنیانگذاران حتی گفت که او ممکن است فرار به ایتالیا — که نزدیک ویروس ناظران را به یاد بیاورید در حال حاضر رنج می برند عمده شیوع — با صرفه منطق که پروازهای ارزان تر خواهد بود.

رایج ترین پاسخ را در میان ثروتمند هر چند به نظر می رسد برای پنهان کردن از راه دور ملک تا خطر گذشته است. برای مردم عادت کرده اند به یک جادار, شیک, شیوه زندگی, New York استاد دانشگاه Mitchell ماس گفته بلومبرگکه آخرین گزینه مطرح ممکن است چالش های خاص خود را.

“این در حال رفتن به از بین بردن ازدواج از غنی” ماس گفته مجله. “همه این شوهران و همسران که سفر در حال حاضر به صرف زمان با فرد آنها به ازدواج کرد.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im